کد خبر: ۵۱۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
نماینده ولی فقیه در سپاه استان البرز:
امروز ما با جمعیتی مواجهه هستیم که ذهن هایشان بسته است و آن ها را مرحله به مرحله شکست می دهیم و مرحله ی اول خیزش عمومی بود که مردم با دشمنان همراهی نکردند و با ورود نیروهای امنیتی مواجه شدند.

دشمن با بازی‌های رایانه‌ای به نسل جوان خشونت می‌آموزد

به نقل از فارس؛ حجت الاسلام و المسلمین یوسفی در مراسم تجلیل از خبرنگاران بسیجی که پیش از ظهر امروز در فرهنگسرای کوثر برگزار شد، با طرح این سوال که امروز دشمنان ما به دنبال چه هستند؟ گفت: دشمن به دنبال این است که بتواند استقامت جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند و می‌دانند با قدرت یکپارچه جمهوری اسلامی نمی‌توانند بجنگند‌.

وی با اشاره به بمباران رسانه‌ای ۲۴ ساعته توسط دشمنان جمهوری اسلامی ایران، افزود: امروز فضای مبارزاتی تغییر کرده و اینترنت در نقش توپخانه است، کسی که توییت می‌زند و کامنت می‌گذارد نقش تک نیرانداز را دارد و امروز شبکه‌های ماهواره ای نقش موشک را در این جنگ رسانه‌ای ایفا می‌کنند.

وی در خصوص کاپیتولاسیون و شرایط وخیم آن دوران، ظهار کرد: همه ما از کاپیتولاسیون شاکی هستیم و با نگاه به فیش حقوقی یک آمریکایی متوجه می.شویم که اون.ها برای وحشی گری‌هایی که انجام می‌دادند حقوقی به نام حق تواحش دریافت می‌کردند.

وی همچنین در خصوص اغتشاشات اخیر اظهار کرد: متاسفانه نسل جوان ما تحت تاثیر فضای دروغین مجازی است، دیدیم افرادی که در اغتشاشات بودند مثل فردی بود که بازی کلش یا کال اف دیوتی بازی می‌کند عمل می‌کرد، دشمنان با القای این بازی‌ها به نسل جوان ما آموزش خشونت می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البزر با اشاره به بیانات رهبری، بیان کرد: همانطور که حضرت آقا فرمودند: «قلمرو کشورها در آینده با مرزهای جغرافیایی تعیین نمی شود»، متاسفانه از همین راه برخی افراد بی شخصیت به مردم شناخته شدند که بویی از شخصیت نبرده اند و برخی از این سلبریتی ها از جمله علی کریمی می‌خواستند که با نظام به مقابله بپردازند.

وی ادامه داد: دو قطبی که امروز در جامعه ایجاد شده به واسطه وجود سلبریتی‌های بیگانه با نظام جمهوری اسلامی ایران است که باعث ایجاد این جنگ ترکیبی شدند.

وی جنگ رسانه ای دشمن علیه ما را تمام عیار خواند و بیان کرد: جنگ جهانی علیه ما شروع شده و امروز بحث فقط حجاب نیست و در جامعه ما تغییر در حجاب حداکثر ۱۲درصد اتفاق افتادهاما نمودش بیشتر شده، چون بی حجاب‌ و با حجاب بی حیا شدند.

وی در این خصوص ادامه داد: امروز چون درگیر جنگ هستیم باید به فکر آن باشیم و الا ما از مقدسات مان نمی‌گذریم، چادر مقدس و حجاب ارزش است و امروز در همه دنیا هم پوشش‌های اجباری هست و حجاب اسلامی جاری نیست امادر جامعه ما بلکه یک پوشش اجباریه که گاهی اسلامی هم نیست.

حجت الاسلام یوسفی افزود: امروز ما با جمعیتی مواجهه هستیم که ذهن هایشان بسته است و آن ها را مرحله به مرحله شکست می دهیم و مرحله ی اول خیزش عمومی بود که مردم با دشمنان همراهی نکردند و با ورود نیروهای امنیتی مواجه شدند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن فهمیده امروز راهی برای مقابله با ما ندارد، افزود: دشمن امروز پس از امتحان راه‌های مختلف فهمیده که از نظر نظامی مستقیم و نیابتی راهی برای مقابله با ما ندارد و جنگ جهانی که امروز دشمنان برای ما ایجاد کردند هر روز گوشه ای از آن منتشر می‌شود و در این دوران درگیر جنگ جهانی با محوریت رسانه هستیم.

وی در پایان هدف دشمن را تجزیه ایران و ایجاد سوریه دوم برشمرد و گفت: امپراطوری رسانه ای قد علم کرده علیه ما و دفاع باید متناسب با نوع حمله دشمن باشد و حمله مجازی و اینترنتی با موشک قابل پاسخ نیست و امروز شما خبرنگاران خط مقدم و افسران این جنگ هستید و محوریت با شماست و اگر تلاشی داشته باشیم باید دست به دست هم داده و دشمن را شکست دهیم و طبق فرموده ی امام خمینی (ره) مردم امروز از مردم حجاز در زمان رسول خدا(ص) و مردم عراق در زمان حضرت علی(ع) خیلی بهترند و این حکومت مردمی است که باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران شده است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار