کد خبر: ۵۱۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی؛
اقشار مختلف جامعه مطالباتی دارند و در برخی موارد نیز نسبت به تصمیم گیری ها، کوتاهی ها، کم کاری و ترک فعل ها، اعتراضاتی وجود دارد اما بسیاری از اتفاقات اخیر شکل مطالبه گری ندارد.

نمایندگان مجلس در عزل و نصب‌ها اصرار نکنند

به نقل از فارس، حجت الاسلام رضا نوری، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در همایش جهاد تبیین ویژه حلقه های صالحین، اظهارکرد: عزل و نصب پست‌های مدیریتی و دستگاه ها با امام جمعه نیست و چنانچه زمانی برای منصوب کردن افراد مشورت خواسته شود نظر خود را اعلام می کنیم.

وی گفت: همچنین نظر نمایندگان مجلس در حد مشورت دادن برای انتخاب جایگاه ها و پست های دستگاه ها بلامانع است اما اصرار بر نظر که این فرد باید در سمت بماند یا حذف شود برخلاف قانون است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه هیچ شغل و جایگاهی حساس تر از معلمی وجود ندارد، افزود: مردم فرزندانشان را تحویل مدرسه و معلم می دهد و در دوران مدرسه انتظار، تعلیم و تربیت فرزندان خود را دارند و این موضوع مهم و قابل توجهی است.

وی بیان داشت: گاهی اوقات شاهد هستیم که خانواده ها موضوع تربیت فرزندان را رها کرده اند و به آموزش و پرورش سپرده اند و این معلمان هستند که برای آینده سازان کشور تصمیم گیری می کنند و آنان را پرورش می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی یادآور شد: آموزش و تعلیم و تربیت دانش آموزان از موضوع تسهیلات و حقوق معلمان جدا است و نباید این ۲ موضوع را به هم ربط داد باید تا زمانی که معلم سرکلاس است هیچ کم و کاستی برای دانش آموزان نگذارد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: اقشار مختلف جامعه مطالباتی دارند و در برخی موارد نیز نسبت به تصمیم گیری ها، کوتاهی ها، کم کاری و ترک فعل ها، اعتراضاتی وجود دارد اما بسیاری از اتفاقات اخیر شکل مطالبه گری ندارد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار