کد خبر: ۵۱۴۷۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
نباید مشکلات را به گردن یکدیگر بیاندازیم بلکه هرکس باید به نحو احسن به وظیفه خویش عمل کرده و برای ادای آن تمام تلاش خود را به کار گیرد.

سیلی محکم سپاه به دشمنانی که دنبال ناامنی در آذربایجان غربی هستند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: هرکس علیه امنیت و آرامش منطقه اقدام کند، سیلی سخت خواهد خورد.

سردار حبیب شهسواری ظهر پنجشنبه در همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و ایثارگران در مصلی امام خمینی (ره) میاندوآب، اظهار کرد: توطئه گران و دشمنان بدانند که اگر پیشرفت ایران، خار چشم دشمنانی که بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از جنگ، ترور، تفرقه و نفاق نتیجه نگرفته و به جنگ فرهنگی و نرم روی آوردند، گفت: مقام معظم رهبری بارها در این زمینه به مسئولان هشدار داده و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان را گوشزد نمودند و اگر مسئولان منویات مقام معظم رهبری را محقق می‌کردند، اکنون شاهد این وضعیت در فضای مجازی نبودیم.

سردار شهسواری با بیان اینکه سرکرده و سر دسته و جلودار تمام دشمنان انقلاب اسلامی نیز آمریکای جنایتکار بوده و سایر مستکبران عالم نیز دنباله رو آن هستند، گفت: دشمن به زعم خود به دنبال تجزیه ایران قوی بوده و در این راستا نیز روی مساله اقوام برنامه ریزی کرده است.

دشمن از ایران قوی در هراس است

وی با تاکید بر اینکه دشمن از ایران قوی در هراس است، افزود: ایران واحد و قوی و مقتدر، قدرت دینداری، اسلامیت و ولایت موضوعی است که هیچکس نمی‌توان در مقابل آن ایستادگی کند و دشمنان نمی‌خواهند این ایران قوی را شاهد باشند.

سردار شهسواری با اشاره به حمایت‌های دشمنان اعم از آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود از اغتشاشگران، تصریح کرد: قرارگاه تبلیغی و رسانه‌ای توسط آمریکا و انگلیس و با دلارهای کثیف سعودی پشتیانی می‌شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند امنیت، آرامش را در ایران و آذربایجان غربی تحمل کنند، گفت: همانطور که آرامش یک عالم و برادر شیعه در کشور برای ما ارزشمند است، آرامش یک برادر مسلمان سنی در دور افتاده‌ترین روستای کشور نیز به همان اندازه نیز ارزشمند است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران بدانند که اگر دست از توطئه و فتنه برندارند، موشک‌های ما بر سر لانه‌های فتنه انگیزی آنها فرود خواهد آمد و آنها را نابود خواهد ساخت، گفت: توطئه گران و دشمنان بدانند که اگر یک بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

امروز تفکر بسیج جهانی شده است

امام جمعه میاندوآب هم در این مراسم بسیج را تجلی قدرت مردم تعبیر کرد و افزود: بسیج نیروی مردمی است که همیشه گره گشا و پیروز بوده است و این را در تاریخ نیز شاهد هستیم که همواره حضور مردمی در صحنه تعیین کننده بوده است.

حجت الاسلام حمید حسن زاده نیز در این مراسم با اشاره به اینکه امروز تفکر بسیج جهانی شده است، تصریح کرد: تشکیل حشدالشعبی با الهام از تفکر بسیجی در عراق معادلات را تغییر داد.

وی با تاکید بر اینکه باید این قدرت مردمی را حفظ کرد، گفت: حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همواره بر نقش و قدرت مردم تاکید داشته و بسیج نیز نماد حضور و قدرت مردم است که باید تقویت شود.

امام جمعه میاندوآب گفت: هفته بسیج بهترین فرصت برای تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف است که باید به آن توجه داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه ما هیچ وقت مشکلات موجود را کتمان نکرده‌ایم، افزود: نباید مشکلات را به گردن یکدیگر بیاندازیم بلکه هرکس باید به نحو احسن به وظیفه خویش عمل کرده و برای ادای آن تمام تلاش خود را به کار گیرد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار