کد خبر: ۵۱۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
نظام اسلامی در مواجهه با اغتشاشات بهترین مسیر را پیش گرفته است و آرام آرام چهره واقعی اغتشاشگران و صف‌های اعتراضات و اغتشاشات از هم جدا و متفاوت می‌شود

امام جمعه شهرکرد: نظام اسلامی در مواجهه با اغتشاشات بهترین مسیر را پیش گرفته است

به نقل از ایرنا؛ نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری گفت: نظام اسلامی در مواجهه با اغتشاشات بهترین مسیر را پیش گرفته است و آرام آرام چهره واقعی اغتشاشگران و صف‌های اعتراضات و اغتشاشات از هم جدا و متفاوت می‌شود؛ این مردم همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام چهارم آذرماه در نماز جمعه این هفته شهرکرد با گرامیداشت پنجم آذر و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، بیان کرد: بسیج لشگر مخلص خداست تا ظالمان و طغیان‌گران را سر جای خود بنشاند و به مصداق آیه ۵۴ سوره مبارکه از هیچ سرزنشی ترس به خود راه نمی‌دهد.

وی با مهم ارزیابی کردن پایگاه‌های بسیج که باید مورد حمایت مردم و مسئولان باشد، بیان کرد: بسیجیان انسان‌های کارآمد خدامحور هستند که در خانه‌ها، مدارس و به‌ویژه پایگاه‌های مساجد تربیت می‌شوند.

نکونام با اشاره به در پیش بودن میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت مقام پرستار، تصریح کرد: زینب(س) نمونه یک زن مؤمن، بصیر و صبور است که در اوج سختی‌ها نیز عفاف و حجاب و فرمانبری از خدا را رها نکرد؛ امروز جامعه نیازمند چنین زنان و جوانان و پرستارانی است تا نظام اسلامی را پیش ببرند و به مقصد برسانند.

امام‌جمعه شهرکرد با اشاره به روز مجلس و با تبیین شخصیت آیت‌الله مدرس، تأکید کرد: این روحانی در خدمت مردم و دین خدا بود و امروز نیز روحانیت باید به‌دنبال طاغوت‌ستیزی و نفس استکبار باشد و فرامین پروردگار را اجرا کند؛ روحانیت اگرچه امروز مورد هجمه واقع شده و به‌گونه دیگری جلوه داده می‌شود اما مهذب است و در مقام حاکم ساختن دین خدا تلاش می‌کند.

نکونام با اشاره به حوادث اخیر کشور و با تأکید بر اینکه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند، گفت: روز گذشته در بروجن نیز شاهد حضور پرشکوه مردم در مراسم تشییع شهید خدمت بودیم و حضور مردم این پیام را دارد که به دشمن می‌گویند هر چه ما را بکشید ما زنده‌تر می‌شویم، بالندگی ما فزونی می‌یابد و از مرگ هراس نداریم.

وی ادامه داد: نظام اسلامی در مواجهه با اغتشاشات بهترین مسیر را پیش گرفته است و آرام آرام چهره واقعی اغتشاشگران و صف‌های اعتراضات و اغتشاشات از هم جدا و متفاوت می‌شود؛ این مردم همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید بر اینکه نبرد امروز جنگ احزاب با اسلام است، خطاب به دشمنان، گفت: یقین بدانید که راه به جایی نمی‌برید و اگر پیشینیان توانستند اسلام را دچار خدشه کنند شما هم می‌توانید، منتظر گشوده شدن دروازه‌هایتان به دست اسلام باشید، شما امروز ایران قوی و مقتدر را در برابر سست شدن خودتان را می‌بینید و از ایران مقتدر وحشت دارید.

نکونام گفت: ما مشکلات را حل می‌کنیم و اقتصاد را رونق می‌دهیم و به کمک مردم گره از کارها می‌گشاییم، مردم به وعده‌های الهی اعتماد دارند و این راه تداوم‌یافتنی است؛ مسئولان نیز قدر این مردم را بدانند و بر خدمات خود بیفزایند، هر مسئولی که بد عمل کند، بزرگ‌ترین خیانت را مرتکب شده است

انتهای پیام
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار