تهران ۵.۴° كمينه ۵.۴°  بیشینه ۵.۹۹°
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۸

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان: دانشجویان "دشمن‌شناس و زمان‌شناس" باشند

دشمنان انقلاب اسلامی در تمامی این سال‌ها تلاش کرده تا به هر طریقی مانع از حرکت انقلاب اسلامی شوند.
کد خبر: ۵۱۷۹۳

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان: دانشجویان

به نقل از تسنیم؛ نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خردورزی را یکی از مولفه‌ها و نماد دانشجو خواند و گفت: دانشجویان دشمن‌شناس و زمان‌شناس باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی عصر امروز در مراسم گردهمایی دانشجویان بسیجی استان کردستان، اظهار داشت: سطحی‌نگری در جامعه ما رواج زیادی دارد، در حالی‌ که جامعه دانشجو نباید این گونه باشد، چرا که در این حالت مخاطب تحت مدیریت هر رسانه‌ای قرار می‌گیرد.

وی افزود: یک دانشجو باید عمق‌نگر، عاقل و دقت بسیاری در مطالب پیش‌روی خود داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان "خردورزی" را مولفه مهم برای یک دانشجو دانست و تصریح کرد: فرد باید نسبت به مسائلی که می‌شنود فکر کند، عرصه اجتماعی عرصه احساسات نیست و رفتار دانشجو باید آمیخته با عقل و تفکر باشد.

پورذهبی عنوان کرد: انسان باید دارای سواد رسانه‌ای باشد و تاثیرپذیری از رسانه را درک کند.

وی با بیان اینکه ما باید از رسانه استفاده کنیم نه اینکه رسانه از ما استفاده ببرد، یادآور شد: دانشجویان دشمن‌شناس و زمان‌شناس باشند؛ در هر کشوری، رهبر یک کشور نسبت به آن کشور دلسوز‌تر از همه است و در ایران نیز رهبر معظم انقلاب دلسوزترین فرد در راه پیشرفت کشور است.

دانشجویان بسیجی استان کردستان وارد میدان عمل خدمتگزاری شده‌اند

توحید رستمی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان نیز در این مراسم ضمن خیرمقدم به مهمانان اظهار داشت: بسیج دانشجویی یکی از بزرگ‌ترین ظرفیت‌های انقلاب اسلامی است که در راستای منویات امامین انقلاب گام برمی‌دارد.

وی افزود: بسیج دانشجویی پس از دریافت پیام تاریخی حضرت امام(ره) رسالت‌های بسیاری را داشته و با رویکرد میدان‌داری دانشجویان وارد عمل شده و اکثر برنامه‌های دانشجویی بر عهده دانشجویان بسیجی است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان عنوان کرد: برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ خدمتی بالاتر از بالا بردن اعتماد عمومی مردمی نیست.

رستمی یادآور شد: دانشجویان ما با ایجاد اردوهای جهادی و با خدمت‌رسانی به مردم در مناطق محروم این اعتماد عمومی را بالا برده‌ و این رویکرد ادامه دارد.

بسیج در تمام عرصه‌ها تحول ایجاد کرده است

سید شهاب ارکیان، رئیس امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان کردستان نیز در این مراسم ضمن تبریک این ایام به همه دانشجویان بسیجی، گفت: بسیج تجلی اراده عاشقان خداوند متعال و پیروان فرهنگ اهل بیت(ع) است.

وی با بیان اینکه شروع فعالیت بسیج از مساجد بوده و این نشان می‌دهد که این نهاد مبارک وابسته به اسلام است، گفت: اگر ما امروز در کمال آرامش در این جمع نشسته‌ایم و در خصوص ارزش‌های بسیج سخن می‌گوییم به برکت حضور، فعالیت و امنیتی است که بسیج در کنار مدافعان امنیت ایجاد کرده است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کردستان با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای اخیر، خاطرنشان کرد: شهید بامدی نمونه یک بسیجی با اخلاص بود که عمر خود را صرف امنیت و آرامش کشور کرد.

وی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در تمامی این سال‌ها تلاش کرده تا به هر طریقی مانع از حرکت انقلاب اسلامی شوند.

ارکیان با بیان اینکه دشمنان نظام در هشت سال جنگ تحمیلی و پس از آن با تحریم‌های گوناگون و انواع فتنه‌ها و اخیرا نیز با ایجاد یک جنگ ترکیبی به دنبال متوقف کردن حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی بوده که خوشبختانه با آگاهی جامعه با شکست مواجه شد، عنوان کرد: بسیج در تمام عرصه‌هایی که نیاز بوده وارد شده و در عرصه‌های مختلف تحول ایجاد کرده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز