تهران ۴.۹۱° كمينه ۴.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹

مظنونین قتل "مهران سماک" دستگیر شدند

به محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل شده و دادستان بندر انزلی در حال رسیدگی به پرونده است.
کد خبر: ۵۲۰۴۹

مظنونین قتل

به نقل از تسنیم؛ فرمانده انتظامی شهرستان انزلی گفت: مظنونین قتل "مهران سماک" ۳۰ساله در شهرستان انزلی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد.

 اتفاقات چندماهه گذشته در جامعه حاکی از آن است که فوت مهسا امینی و بحث حجاب تنها بهانه بود و اغتشاشگران و فتنه‌گران نیز به‌دنبال براندازی نظام بودند اما مردم از ابتدا راه خود را از آنها جدا کردند اما دشمن دست از توطئه برنداشت و پس از ناکام ماندن، طرح کشته‌سازی خود را دنبال کرد تا از این طریق بتواند آتش اغتشاش و ناآرامی‌ها را مجدداً شعله‌ور کند.

در همین راستا، بامداد چهارشنبه و پس از پایان یافتن مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان در مصاف با آمریکا و تجمع عده‌ای اغتشاشگر در محدوده چراغ‌ برق شهرستان انزلی، جسد مردی حدوداً 30ساله که بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری مورد اصابت قرار گرفته بود کشف شد.

رسانه‌های ضدانقلاب و معاند در ابتدا، خبر را به‌گونه‌ای روایت کرده بودند که این جوان حدوداً 30 ساله در محله‌ چراغ برق انزلی از ناحیه‌ سر توسط ماموران مورد اصابت قرار گرفته و در بیمارستان جان باخته است سپس استوری‌های دروغین خود را منتشر کرده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان انزلی در تشریح جزئیات این ماجرا و قتل مرد حدوداً 30 ساله در شهرستان انزلی گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس از ماجرا و با توجه به حساسیت موضوع و احتمال سوءاستفاده برخی عناصر و محرکین حاضر در محدوده تجمع، بلافاصله مراتب با هماهنگی مقام محترم قضایی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ سیدجعفر جوانمردی با تاکید بر مقابله پلیس با مخلان نظم و آسایش شهروندان و امنیت جامعه تصریح کرد: در همان ساعات اولیه تعدادی از مظنونین توسط پلیس شناسایی و دستگیر و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد.

وی در پایان گفت: نتیجه تحقیقات بیشتر پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بررسی‌های فنی پلیس به اطلاع عموم‌ خواهد رسید.

تشکیل پرونده قضایی برای بررسی موضوع

فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان نیز در این ارتباط گفت: بعد از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی، فردی به نام مهران سماک به طور مشکوکی در بندرانزلی کشته شده که در همین رابطه و از همان لحظات ابتدایی بروز اتفاق پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این فر‌د بر اثر اصابت گلوله ساچمه‌ای در شهرستان بندر انزلی فوت می‌کند، افزود: به محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل شده و دادستان بندر انزلی در حال رسیدگی به پرونده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز