تهران ۴.۹۱° كمينه ۴.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹

برگزاری سومین نشست رئیسی و نمایندگان فردا (یکشنبه)

بیش از این نمایندگان مجلس با رئیس جمهور و مسئولان دولتی 2 نشست مشترک داشته‌اند که آخرین آن در تاریخ (23 مرداد سال 1401) برگزار شده بود.
کد خبر: ۵۲۱۴۲

برگزاری سومین نشست رئیسی و نمایندگان فردا (یکشنبه)

 به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم،  نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا میزبان رئیس‌جمهور و برخی از اعضای هیات دولت خواهند بود؛ این جلسه به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود.

سومین نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و برخی از وزرا و مسئولان دولتی فردا (یکشنبه سیزدهم آذر ماه) به مناسبت روز مجلس برگزار می‌شود.

نشست مشترک قوای مقننه و مجریه به میزبانی مجلس و در محل صحن علنی از ساعت 8 تا 9 و سی دقیقه به صورت غیر علنی برگزار می‌شود.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده محمدباقر قالیباف و آیت الله سید ابراهیم رئیسی روسای قوه مقننه و مجریه و همچنین برخی از روسای کمیسیون‌های تخصصی در این جلسه به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، بیش از این نمایندگان مجلس با رئیس جمهور و مسئولان دولتی 2 نشست مشترک داشته‌اند که آخرین آن در تاریخ (23 مرداد سال 1401) برگزار شده بود.

 جلسه مشترک مسئولان قوه مقننه و قضائیه نیز سه‌شنبه هفته گذشته به مناسبت روز مجلس (دهم آذر ماه شهادت آیت الله مدرس)برگزار شده بود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
برچسب ها : رئیسی نمایندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار روز