تهران ۴.۹۱° كمينه ۲.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳
مرکز مدیریت راه‌ها:

وضعیت جوی در جاده های شمالی /ترافیک در مسیر های منتهی به تهران

مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به تهران را سنگین گزارش کرد و از بارش برف و باران در جاده‌های شمالی کشور خبر داد.
کد خبر: ۵۲۳۱۰

وضعیت جوی در جاده های شمالی /ترافیک در مسیر های منتهی به تهران

از مرکز مدیریت راه‌های کشور، هم اکنون تردد در جاده چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است، اما در همه مسیرهای اعلام شده بارش برف و باران گزارش شده است.

برپایه این گزارش، بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، مرکزی، اصفهان، قم، تهران و مازندران شروع شده است و تداوم دارد.

همچنین هم اکنون بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، فارس و کرمان نیز گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده کمال‌شهرو ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل «استاندارد» تا «پل فردیس» خبر می‌دهد.

ترافیک در آزادراه کرج - تهران حدفاصل «گرمدره» تا «وردآورد» و همچنین در آزادراه ساوه- تهران محدوده عوارضی اول نیز سنگین است.

بر اساس اعلام این مرکز از وضعیت ترافیکی راه‌ها، هم اکنون ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران حدفاصل شهریار تا شهرقدس گزارش شده است.

ثبت کاهش ۸ درصدی تردد برون‌شهری

بر اساس اعلام این مرکز، در شبانه ‌روز گذشته از ۲ هزار و ۴۳۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۸.۵ درصد کاهش تردد ثبت

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز