تهران ۹.۹۱° كمينه ۹.۸۴°  بیشینه ۱۰.۷۹°
۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸

شناسایی عوامل اصلی اختلال در ‌بازار خراسان شمالی

بارها به این افراد تذکرات و هشدارهای لازم ارائه شده بود ولی فایده و ثمره‌ای نداشت لذا واحدهای صفی این افراد پلمپ شد و طبعا از حیث اختلال در نظام اقتصادی نیز تحت پیگیرد قرار خواهند گرفت.
کد خبر: ۵۲۴۷۱

شناسایی عوامل اصلی اختلال در ‌بازار خراسان شمالی

به نقل از تسنیم؛ دادستان بجنورد از شناسایی عوامل اصلی اختلال در نظام بازار خراسان شمالی خبر داد و گفت: ‌پلمب تعدادی از واحدهای صنفی متخلف در دستور کار است.

سید جواد ایلالی از شناسایی عوامل اصلی اختلال در نظام بازار استان خبراسان شمالی خبر داد و اظهار داشت:‌ پلمب تعدادی از واحدهای صنفی متخلف در دستور کار است.

وی از شناسایی و دستگیری تعدادی از عوامل اصلی اختلال در نظام بازار –که حسب مورد با فعالیت در فضای مجازی و یا حقیقی از طریق ترغیب، تشویق و یا تهدید و ارعاب اصناف، سعی در ایجاد اعتصاب سراسری و به تعطیلی کشاندن واحدهای صنفی می کردند- خبر داد.

دادستان بجنورد همچنین با اشاره به پلمپ تعدادی از واحدهای صنفی که در این حوزه فعالیت‌های مجرمانه داشتند و با دشمنان همسویی و همراهی می کردند؛ به کسانی که بخواهند در این مسیر گام بردارند و آب به آسیاب دشمنان بریزند؛ هشدار داد.

این مقام قضایی با بیان سوابق جرائم و تخلفات برخی از این افراد در انجام فعالیت های مشابه در گذشته تصریح کرد: بارها به این افراد تذکرات و هشدارهای لازم ارائه شده بود ولی فایده و ثمره‌ای نداشت لذا واحدهای صفی این افراد پلمپ شد و طبعا از حیث اختلال در نظام اقتصادی نیز تحت پیگیرد قرار خواهند گرفت.

وی همچنین به برخی تحرکات افراد فرصت طلب و سودجویی که تلاش می کنند با ایجاد و تقویت نگرانی های ذهنی در بین کسبه، وضعیت بازار را ناامن و آشفته نشان دهند نیز هشدار داد و در ادامه با اشاره به شناسایی، رصد و پایش فعالیت های این عوامل خاطرنشان کرد: در نتیجه تلاش‌ها و مجاهدت های شبانه روزی مدافعین امنیت، نظم و آرامش مناسبی در بازار برقرار و حکم فرماست و تأکید می شود کسبه و اصناف به هیچ وجه نگران تداوم فعالیت و کسب و کار خود نباشند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز