تهران ۱۹.۹۱° كمينه ۱۸.۷۹°  بیشینه ۱۹.۹۹°
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵

عامل سنگ‌پرانی به خودروها در محور کامیاران دستگیر شد

با مخلان نظم و امنیت مردم و کسانی که بخواهند برای تردد وسایل نقلیه در محورها مواصلاتی استان مزاحمت ایجاد کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می کنیم، چرا که امنیت مردم خط قرمز پلیس است.
کد خبر: ۵۲۵۶۹

عامل سنگ‌پرانی به خودروها در محور کامیاران دستگیر شد

به نقل از ایرنا؛ فرمانده انتظامی کردستان از دستگیری عامل سنگ پرانی به خودروهای عبوری در محور کامیاران به سنندج خبر داد.

سردار علی آزادی شامگاه چهارشنبه اظهار داشت: در پی فراخوان های معاندان نظام در فضای مجازی برای اعتصاب کامیون داران و عدم استقبال رانندگان از این موضوع، عده ای افراد فریب خورده با حضور در محورهای مواصلاتی با سنگ پرانی مانع اخلال در تردد و حمل و نقل عمومی در محورهای استان شدند که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کامیاران با اشراف اطلاعاتی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در این خصوص عامل سنگ پرانی به کامیون‌های عبوری در محور کامیاران – سنندج را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد، اضافه کرد: در تحقیقات به عمل آمده، متهم اعتراف و از اعمال خود ابراز پشیمانی کرد و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

سردار آزادی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۶ نفر در این رابطه در استان دستگیر شده است، ادامه داد: با مخلان نظم و امنیت مردم و کسانی که بخواهند برای تردد وسایل نقلیه در محورها مواصلاتی استان مزاحمت ایجاد کنند برابر قانون قاطعانه برخورد می کنیم، چرا که امنیت مردم خط قرمز پلیس است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز