تهران ۴.۹۱° كمينه ۲.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵

دستگیری عامل تعرض به تریلرها و کامیون‌های عبوری در اسدآباد

به منظور ایجاد بستری امن برای تردد قشر رانندگان زحمتکش و نیز شناسایی و دستگیری مرتکبان احتمالی گشت های شبانه روزی محسوس و نامحسوس راه‌اندازی شد و تمامی محورها تحت کنترل قرار گرفت.
کد خبر: ۵۲۶۳۸

دستگیری عامل تعرض به تریلرها و کامیون‌های عبوری در اسدآباد

به نقل از ایسنا؛ دستگیری عامل تعرض به تریلرها وکامیون‌های عبوری در اسدآباد خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ افشین یاری اظهار کرد: فردی حدود ۴۰ ساله که شب گذشته اقدام به سنگ پراکنی به سمت کامیون های عبوری در محور اصلی کرده بود، دستگیر شد.

وی در این رابطه گفت: در پی اخبار و اطلاعات واصله و نیز فراخوان های موجود مبنی بر اینکه افرادی مغرض و فریب خورده قصد داشته‌اند مانع تردد خودروهای سنگین در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان شوند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

یاری افزود: به منظور ایجاد بستری امن برای تردد قشر رانندگان زحمتکش و نیز شناسایی و دستگیری مرتکبان احتمالی گشت های شبانه روزی محسوس و نامحسوس راه‌اندازی شد و تمامی محورها تحت کنترل قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شب گذشته ماموران پاسگاه انتظامی جنت آباد در حین گشت زنی مشاهده کردند فردی با یک دستگاه تاکسی اقدام به سنگ پرانی به سمت تریلرها و کامیون‌های عبوری می‌کند.

یاری با اشاره به آمادگی نیروهای پلیس بیان کرد: دارنده تاکسی با مشاهده مأموران به سمت زمین های کشاورزی حوالی متواری و پس از طی مسافتی متوقف شد.

وی با اشاره به دستگیری راننده و توقیف خودرو وی اظهار کرد:  شد که تاکسی مذکور دارای سابقه سرقت از شهرستان همدان است که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان همدان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد در پایان با اشاره به توقیف سه دستگاه وسایط نقلیه مزاحم و متخلف و دستگیری ۹ نفر از مرتبطان این موضوع از ابتدای اجرای دنه تاکنون در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان، گفت: امنیت مردم و تردد ایمن آن در جاده ها خط قرمز پلیس به شمار می رود که از مردم خواست داریم گزارش های خود را در این رابطه در اسرع وقت به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز