تهران ۹.۹۱° كمينه ۹.۸۴°  بیشینه ۱۰.۷۹°
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
سرمربی فرانسوی:

اخبار جدایی من از تیم عربستان صحت ندارد

روز گذشته روزنامه Nieuwsblad" بلژیک مدعی شد که هرو رنار از آمادگی خود برای جدایی از تیم ملی فوتبال عربستان و قبول هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک خبر داده است.
کد خبر: ۵۵۳۶۶

سرمربی فرانسوی: اخبار جدایی من از تیم عربستان صحت ندارد

 به گزارش معاصر به نقل از ایسنا، سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال عربستان به جدایی از این تیم و قبول هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک واکنش نشان داد.

 هرو رنار سومین سال حضورش در تیم ملی فوتبال عربستان را تجربه می کند و توانسته است که با این تیم نتایج بسیار خوبی کسب کند.

تیم ملی فوتبال عربستان با رنار صعودی مقتدرانه به جام جهانی 2022 قطر داشت و در این رقابت ها هم نخستین شگفتی بزرگ جام را خلق کرد و توانست در گام نخست آرژانتین پر ستاره را شکست دهد البته عربستان در نهایت نتوانست از گروه خود صعود کند.

روز گذشته روزنامه Nieuwsblad" بلژیک مدعی شد که هرو رنار از آمادگی خود برای جدایی از تیم ملی فوتبال عربستان و قبول هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک خبر داده است و این باعث شد تا این مربی فرانسوی واکنش نشان دهد.

رنار آمادگی خود برای جدایی از تیم ملی فوتبال عربستان را رد کرد.

او در پستی نوشت: اخباری که درباره توافق من با فدراسیون فوتبال بلژیک منتشر شده است کاملا دروغ است و صحت ندارد.

تیم ملی فوتبال بلژیک بعد از ناکامی در جام جهانی 2022 مارتینس را از هدایت خود اخراج کرد و هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب نکرده است. از هرو رنار و تیری آنری به عنوان دو گزینه اصلی هدایت بلژیکی ها سخن به میان می آید.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز