تهران ۳.۸۵° كمينه -۰.۲۱°  بیشینه ۳.۹۹°
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲

۱۴ رام قطار فوق‌العاده برای بازگشت مسافران از مشهد اختصاص یافت

علاوه بر قطارهای فوق العاده ذکر شده، قطارهای برنامه‌ ای از مشهد به تهران، ارومیه، سرخس، تبریز و رشت اعزام شده یا تا ساعت ۲۰ اعزام خواهند شد.
کد خبر: ۵۵۵۳۱

۱۴ رام قطار فوق‌العاده برای بازگشت مسافران از مشهد اختصاص یافت

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا؛ مدیر کل راه آهن خراسان گفت: ۱۴ رام قطار فوق‌العاده امروز برای بازگشت زائران و مسافران از مشهد به شهرهای مختلف اختصاص یافت که تاکنون سه رام از این قطارها به تهران و یک رام به اهواز اعزام شده‌اند.

مصطفی نصیری ورگ: همچنین از امروز تا ساعت ۲۰ امشب یک رام قطار فوق العاده مسافربری به هر یک از شهرهای کرمانشاه، کرمان، قم، بندرعباس، یزد، زنجان، همدان، اصفهان و تهران اعزام می شود.

وی بیان کرد: علاوه بر قطارهای فوق العاده ذکر شده، قطارهای برنامه‌ ای از مشهد به تهران، ارومیه، سرخس، تبریز و رشت اعزام شده یا تا ساعت ۲۰ اعزام خواهند شد.

مدیر کل راه آهن منطقه خراسان اضافه کرد: سعی شده است هر روز حداقل یک قطار به مقصد هر شهر اعزام شود تا مشکلی برای تردد مسافران در این مسیرها ایجاد نشود.

نصیری خاطر نشان کرد: در حال حاضر امکان خرید بلیت قطارهای فوق العاده از طریق سایتها و مراکز مجاز فروش امکان پذیر است و شهروندان می توانند بلیتها را بدین طریق خریداری کنند.

تا پیش از لغو قطارها و تغییر برنامه حرکت قطارهای مسافربری بواسطه برودت هوا در مشهد تهران - مشهد، روزانه ۳۹ هزار مسافر از طریق ۸۰ رام قطار در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد جابه جا می شدند.

نزدیک به ۱۲ میلیون مسافر طی ۹ ماه امسال در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد جا به جا شده اند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز