تهران ۵.۶۷° كمينه ۰.۷۹°  بیشینه ۵.۹۹°
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
هشدار «قالیباف» به شورای اروپا؛

شورای اروپا، ثلمه‌ای به سپاه بزند مجلس با قاطعیت برخورد خواهد کرد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حقیقتی است که اروپا نمی‌تواند آن را وارونه جلوه دهد، چراکه همه سازمان‌های بین‌المللی و افراد منصف به آن اذعان دارند.
کد خبر: ۵۵۸۹۲

شورای اروپا، ثلمه‌ای به سپاه بزند مجلس با قاطعیت برخورد خواهد کرد

به گزارش معاصر به نقل از ایسنا، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شورای اروپا بخواهد در جهت دفاع از تروریسم حرکت کند و ثلمه‌ای به سپاه بزند، مجلس با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

 محمدباقر قالیباف که بامداد امروز به ستاد کل فرماندهی سپاه رفت، در دیدار با فرماندهٔ کل سپاه گفت: به‌عنوان خادم نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به دشمنان باید عنوان کنم که دشمنان ما شناخت دقیقی از ملت و سپاه ما ندارند، و به‌ویژه اینکه هیچ شناخت و تحلیلی در خصوص رابطه بین ملت و سپاه ندارند.

رئیس مجلس تصریح کرد: اگر شورای اروپا بخواهد دریچه عقلانیت را ببندد و در جهت دفاع از تروریسم حرکت کند، ما در مجلس شورای اسلامی آماده‌ایم با هر اقدامی که بخواهد ثلمه‌ای به سپاه پاسداران وارد کند، با قاطعیت برخورد کنیم.

قالیباف گفت: آن‌ها تصور می‌کنند سپاه هم مانند نیروهای نظامی آن‌ها، یک نیروی صرفاً نظامی است. غافل از اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج از متن مردم و ملت ما است، چندین میلیون از ملت ما بسیجی و سپاهی هستند که تبلور اراده ملی مردم در حوزه دفاع، امنیت و محرومیت‌زدایی هستند.

رئیس مجلس خاطرنشان کرد: امروز شما در هر کوی و برزنی که حضور می‌یابید، تصویر یک شهید بسیجی یا شهدای نیروهای مسلح وجود دارد و این نشان‌دهنده جایگاه مردمی این نیرو است.

وی ادامه داد: امروز محبوب‌ترین شخصیت در بین مردم شهید سلیمانی است، شهید سلیمانی یک پاسدار است و این خطای تحلیلی از سوی اروپایی‌ها نسبت به سپاه باید اصلاح شود.

قالیباف عنوان کرد: پارلمان اروپا باید بداند پیشنهادی که به‌عنوان پارلمان ارائه کرده نمی‌تواند مجموعه واقعیت‌ها را جابه‌جا کند، داعش را جبهه غرب و استکبار پشتیبانی و تجهیز کرد و آن‌کسی که با تروریسم جنگید و به حضور داعش در منطقه پایان داد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، این حقیقتی است که اروپا نمی‌تواند آن را وارونه جلوه دهد، چراکه همه سازمان‌های بین‌المللی و افراد منصف به آن اذعان دارند.

رئیس مجلس گفت: از سوی دیگر خود اروپایی‌ها امروز حامی تروریسم هستند و پارلمان اروپا امروز از گروهک منافقین حمایت می‌کند که بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم عزیز ایران را اعم از زن و کودک تا پیر و جوان، شکنجه و ترور کردند. اگر این اقدام اروپا صورت بگیرد، قطعاً آن‌ها نیز در زمره همان تروریست‌ها محسوب شده و رفتار ما با آن‌ها در منطقه به همان نحو خواهد بود.

ادامه دارد...

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز