تهران ۴.۳° كمينه ۳.۷۳°  بیشینه ۴.۹۹°
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز:

دستگاه های متولی صاحبان صنایع را برای استفاده از سوخت جایگزین حمایت کنند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز ضمن عذرخواهی از صاحبان صنایع بابت محدودیت های ناخواسته در حوزه انرژی گفت: دستگاه های متولی با حداقل تشریفات اداری صاحبان صنایع را برای سوخت جایگزین یاری کنند.
کد خبر: ۵۶۰۷۳

دستگاه های متولی صاحبان صنایع را برای استفاده از سوخت جایگزین حمایت کنند

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، سیف اله اسداللهی با بیان این مطلب در جلسه مدیریت مصرف انرژی صنایع استان اظهار داشت: شایسته است مدیران مربوطه ترتیبی اتخاذ نمایند تا با هدف حمایت از صنعتگران به عنوان سربازان جنگ اقتصادی که در شرایط فعلی کشور با محدودیت در مصرف انرژی مواجه هستند، بتوانند با حداقل تشریفات اداری از سوخت جایگزین استفاده کنند.
وی افزود: در این راستا اداره کل صمت استان باید اطلاع رسانی مناسبی در این زمینه انجام دهد تا کمبود سوخت در ایام نزدیک به پایان سال منجر به تعطیلی واحدهای صنعتی نشود.
این مسئول خاطر نشان کرد: همانگونه که همه مدیران مربوطه و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی استان مطلع هستند، استان البرز نیز همچون سایر استان های کشور بر اساس دستورالعمل و ابلاغیه های کشوری که بصورت حاکمیتی به منظور مدیریت مصرف انرژی در کشور صادر می شود، عمل می کند بنابراین در تمامی استان های کشور در این زمینه وحدت رویه مشخصی حاکم بوده و تفاوتی بین استان ها وجود ندارد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز یادآور شد: در این زمینه بر اساس منابع موجود انرژی سهمیه مشخصی به هر یک از استان ها تخصیص یافته و ادارات استانی نیز ملزم به رعایت آن به منظور پیشگیری از قطعی گاز، برق و مصارف خانگی در اقصی نقاط استان هستند.
اسداللهی در ادامه سخنان خود ضمن تاکید بر همکاری دستگاه های مختلف استان به منظور مصرف بهینه انرژی، از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست بر نحوه عملکرد زیرمجموعه های خود در شهرستان های استان به منظور مصرف بهینه انرژی نظارت داشته باشند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز