تهران ۹.۹۱° كمينه ۹.۸۴°  بیشینه ۱۰.۷۹°
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵

مشهد/گازگرفتگی ۱۲ مسافر در یک مجموعه اقامتی 

تعدادی از مهمانان این مجموعه با علائم تهوع و سرگیجه دچار حادثه شده اند که آتش‌نشانان بلافاصله با توجه به اهمیت سلامت مسافران اقدام به تخلیه فوری حاضران از این محل کردند.
کد خبر: ۵۶۱۶۲

مشهد/گازگرفتگی ۱۲ مسافر در یک مجموعه اقامتی 

به گزارش معاصر به نقل از خبرآنلاین،۱۲ مسافر یک مجموعه اقامتی در مشهد بر اثر حادثه گازگرفتگی دچار مسمومیت با گاز منواکسید کربن و به بیمارستان منتقل شدند.

 مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهدگفت: در این حادثه مسافران یک خانه مسافر در محدوده حرم مطهر رضوی دچار مسمومیت با گاز منوکسیدکربن شدند.

آتشپاد دوم حسین صالح افزود: صبح امروز در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه برای تعدادی زائر در یک خانه مسافر در محدوده مرکزی شهر مشهد، آتش نشانان به سرعت به محل حادثه در خیابان "سرشور" مشهد اعزام شدند.

وی اضافه کرد: با حضور آتش‌نشانان در محل و بررسی میدانی داخل این خانه مسافر مشخص شد، تعدادی از مهمانان این مجموعه با علائم تهوع و سرگیجه دچار حادثه شده اند که آتش‌نشانان بلافاصله با توجه به اهمیت سلامت مسافران اقدام به تخلیه فوری حاضران از این محل کردند.

صالح ادامه داد: در بررسی های اولیه از قسمت موتورخانه و پکیج این مجموعه، ثبت مقداری گاز منو اکسید کربن بوسیله دستگاه گاز سنج مشهود بود و تحقیقات بیشتر برای کشف علت و منشأ دقیق گازگرفتگی این افراد، توسط کارشناسان آغاز شده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز