تهران ۱۸.۸۵° كمينه ۱۶.۷۹°  بیشینه ۱۸.۹۹°
۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷

پیش‌فروش‌ 4 محصول ایران خودرو آغاز شد

از امروز فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو آغاز شد و ثبت نام به مدت 4 روز ادامه دارد.
کد خبر: ۵۹۶۱۹

پیش‌فروش‌ 4 محصول ایران خودرو آغاز شد

به گزارش معاصر به نقل از فارس به مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان، ایران‌ خودرو برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را برای سه گروه متقاضیان عادی، جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به اجرا می گذارد.

در این طرح که از امروز چهارشنبه آغاز شد‌ محصولات سورن پلاس بنزینی، دنا توربورشارژ اتوماتیک و هایما S5 و S7 عرضه شده است. 

مهلت ثبت نام در این طرح تا ساعت 24 روز شنبه 20 اسفند تعیین شده است. 

مشتریان نهایی نیز ساعت 10 صبح روز یک‌شنبه ۲۱ اسفند از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین خواهند شد.

دارا بودن حساب وکالتی برای متقاضیان عادی شرکت در این طرح الزامی بوده و بر همین اساس واریز مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان برای خودروهای سواری و ۴۰۰ میلیون تومان برای خانواده هایما توسط هر متقاضی در حساب وکالتی ضروری است.

متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازی به افتتاح حساب وکالتی ندارند. 

براساس هماهنگی های به عمل آمده امکان افتتاح حساب وکالتی به صورت آنلاین و برخط تا ساعت 14 روز شنبه 20 اسفند ماه فراهم شده است. 

متقاضیان می توانند مراجه به سایت اینترنتی بانک‌های ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه، پاسارگاد، پارسیان، سپه، آینده، کشاورزی، رسالت، اقتصاد نوین و مهر ایران نسبت به افتتاح حساب وکالتی و واریز 130 میلیون تومان برای خودروهای سواری و 400 میلیون تومان برای خودروهای خانواده هایما اقدام کنند.  

بنابراین متقاضیان می توانند برای شرکت در این طرح پس از افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه مورد نظر، نسبت به ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

‌در طرح فروش فوق العاده چهار محصول مذکور با موعد تحویل 90 روزه عرضه شده است. 

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز