تهران ۱۶.۷۳° كمينه ۱۱.۷۹°  بیشینه ۱۶.۹۹°
۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵

بجنورد/ دستگیری یک نفر در رابطه با مسمومیت دانش آموزان

حسب گزارش مراکز درمانی و بهداشتی در این رابطه، ۳۱ نفر دارای علائم مسمومیت بودند که پس از انجام اقدامات اولیه خوشبختانه حال تمامی این دانش آموزان رضایت بخش اعلام شده است مسأله نگران کننده ای وجود ندارد.
کد خبر: ۵۹۶۵۷

به گزارش کعاصر به نقل از ایسنا؛ معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری یک نفر در رابطه با مسمومیت دانش آموزان یکی از مدارس بجنورد خبر داد.

 سرهنگ سجاد نامور افزود: پس از اعلام مسمومیت در یکی از مدارس شهر بجنورد بلافاصله تیمی از کارآگاهان عملیات ویژه پلیس آگاهی وارد عمل شده و پس از بررسی موفق به کشف عامل مسمومیت دانش آموزان (نوعی مواد محترقه بدبو) شده و دانش آموزی که اقدام به اینکار نموده بود را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پس از گفت و گو با این دانش آموز، ماموران مغازه ای که اقدام به فروش این اقلام می کردند را شناسایی نمودند، گفت: عامل فروش توسط ماموران دستگیر شده و واحد صنفی با دستور قضایی پلمب شد.

به گفته وی، حسب گزارش مراکز درمانی و بهداشتی در این رابطه، ۳۱ نفر دارای علائم مسمومیت بودند که پس از انجام اقدامات اولیه خوشبختانه حال تمامی این دانش آموزان رضایت بخش اعلام شده است مسأله نگران کننده ای وجود ندارد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز