تهران ۱۱.۷۳° كمينه ۹.۷۹°  بیشینه ۱۱.۹۹°
۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰

اهتمام‌ دولت برای تسریع در تصویب لایحه قانون برنامه هفتم توسعه

بهره‌گیری از این نظرات موجب می‌شود نتیجه کار، برنامه‌ای جامع، پیشرو و کارآمد در راستای ترسیم نقشه راه آینده دستگاه‌های اجرایی باشد.
کد خبر: ۵۹۹۶۶

اهتمام‌ دولت برای تسریع در تصویب لایحه قانون برنامه هفتم توسعه

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا؛ در جلسه امروز هیأت دولت به ریاست آیت‌الله رئیسی مقرر شد لایحه قانون برنامه هفتم توسعه در جلساتی فوق‌العاده در هفته جاری به ریاست معاون اول رئیس جمهور بررسی و هرچه‌سریع‌تر جهت ارسال به مجلس نهایی شود.

 آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» در جلسه بعدازظهر امروز یکشنبه هیأت وزیران با تأکید بر اهتمام‌ برای تسریع تصویب لایحه قانون برنامه هفتم توسعه کشور، مقرر کرد لایحه ارائه شده از سوی سازمان برنامه و بودجه به هیأت دولت، در جلسات فوق‌العاده در هفته جاری به ریاست معاون اول رئیس جمهور بررسی و جهت ارسال به مجلس شورای اسلامی نهایی شود.

رئیس جمهور با اشاره به محوریت سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و نیز نظرات کارشناسی در تدوین و تنظیم برنامه هفتم توسعه، بر اهمیت بهره‌گیری از نظرات کارشناسان و نخبگان بخش‌های مختلف در جریان بررسی و تصویب آن نیز تأکید کرد و گفت: بهره‌گیری از این نظرات موجب می‌شود نتیجه کار، برنامه‌ای جامع، پیشرو و کارآمد در راستای ترسیم نقشه راه آینده دستگاه‌های اجرایی باشد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز