تهران ۳۱.۷۳° كمينه ۳۱.۵۱°  بیشینه ۳۳.۷۹°
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰

واردات محموله ۲ میلیون عددی سرم به کشور

اقدامات لازم برای شناسه‌گذاری اصالت فرآورده‌های دارویی بر روی این سرم‌ها تا پایان هفته در انبارها انجام و در نهایت تحویل شرکت‌های پخش وزارت بهداشت برای توزیع در کل کشور می‌شود.
کد خبر: ۶۰۸۴۲

واردات محموله ۲ میلیون عددی سرم به کشور

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا؛ مدیرعامل شرکت داروسازی سها کیش از واردات محموله ۲ میلیون‌ عددی سرم برای رفع نیاز کشور به درخواست وزارت بهداشت در کشور خبر داد.

رضا مصباحی گفت: به درخواست وزارت بهداشت و برای رفع نیاز کشور، شرکت داروسازی سها کیش هلال‌احمر اقدام به واردات محموله ۲ میلیونی سرم کرده است که یک میلیون سرم این محموله ۲۸ اسفند به بندرعباس وارد شد و امروز به تهران رسید. این محموله شامل ۵۰۰ هزار سرم یک‌ سوم دوسوم و ۵۰۰ هزار سرم نرمال سالین است.

مدیرعامل شرکت داروسازی سها کیش یادآوری کرد: اقدامات لازم برای شناسه‌گذاری اصالت فرآورده‌های دارویی بر روی این سرم‌ها تا پایان هفته در انبارها انجام و در نهایت تحویل شرکت‌های پخش وزارت بهداشت برای توزیع در کل کشور می‌شود.

مصباحی ادامه داد: ارزش این محموله ۳۰ میلیارد تومان است که یک میلیون سرم از این محموله تا دو هفته دیگر به کشور وارد می‌شود که از این دو میلیون، یک میلیون سرم نرمال سالین و یک میلیون هم سرم یک‌سوم دوسوم است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز