تهران ۲۳.۷۳° كمينه ۲۳.۷۳°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷

هیات پارلمانی ایران وارد کراچی شد

هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به ریاست وحید جلال‌زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای دیدار با مقامات دولتی و پارلمانی ایالت سِند وارد کراچی در جنوب پاکستان شد.
کد خبر: ۶۴۰۶۶

هیات پارلمانی ایران وارد کراچی شد

 

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا,جلال‌زاده و اعضای هیات همراه در بدو ورود به فرودگاه بین المللی جناح از سوی حسن نوریان سرکنسول ایران در کراچی مورد استقبال قرار گرفت.

کراچی پرجمعیت‌ترین شهر پاکستان و یک شهر بندری و مرکز ایالت سِند در جنوب پاکستان است. هیات ایران قرار است با رئیس پارلمانی ایالتی و همچنین رئیس و اعضای شورای روابط خارجی پاکستان در کراچی دیدار کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه برای سفر ۳ روزه به اسلام‌آباد جهت شرکت در کنفرانس بین المللی پارلمان وارد پایتخت پاکستان شد. اعضای هیات ضمن شرکت در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تدوین قانون اساسی پاکستان با مقامات ارشد دولت این کشور دیدار کردند.

هیات پارلمانی ایران قرار است فردا (جمعه) برای ادای احترام به «محمدعلی جناح» بنیانگذار فقید پاکستان معروف به "قائد اعظم" از مزار وی در مرکز شهر کراچی بازدید کند.

دیدار با جمعی از دانشجویان ایرانی و هموطنان مقیم کراچی از دیگر برنامه‌های هیات پارلمانی ایران در شهر بندری کراچی خواهد بود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز