تهران ۲۸.۸۵° كمينه ۲۵.۷۹°  بیشینه ۲۸.۹۹°
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

کشته شدن هفت نفر بر اثر تصادف در مسیر دوراهی جزینک - زابل

رییس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان از تصادف یک دستگاه پژو با یک دستگاه تریلی کشنده گاز در ممسیر دوراهی جزینک - زابل با هفت نفر کشته و یک مجروح خبر داد.
کد خبر: ۶۴۰۸۱

تصادف در مسیر دوراهی جزینک - زابل هفت کشته برجا گذاشت

 

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا,سرهنگ مهدی خمراظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در مسیر جزینک محدوده عطا محمد بلافاصله کارشناسان پلیس راه به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد، خودروی سواری پژو که بصورت خلاف جهت در حال طی مسیر بوده با خودروی تریلی کشنده حامل گاز برخورد می کند که بر اثر این تصادف ۶ نفر از سرنشینان سواری پژو در سر صحنه جان خود را از دست داده و ۲ نفر دیگر مجروح که جهت مداوا توسط خودروهای امدادی به مراکز درمانی اعزام که یک نفر از آنها نیز جان خود را از دست می دهد.

رییس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان پلیس راه حرکت خلاف جهت توسط راننده سواری پژو علت این تصادف بوده خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود شهروندان به جهت حفظ سلامت و ایمنی خود و دیگران در هنگام رانندگی به قوانین و مقررات احترام گذاشته و بویژه از رانندگی با سرعت غیرمجاز و عجله و شتاب بی مورد حرکت بصورت خلاف جهت پرهیز کنند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز