تهران ۱۹.۹۱° كمينه ۱۴.۷۹°  بیشینه ۱۹.۹۹°
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱

تاج: سرمربی تیم ملی امید به سرعت اعلام شود

اگر قبلا اعلام می‌کردیم امکان برگزاری اردو نبود ولی این هفته لیگ برتر به پایان می‌رسد و باید حتما به سمت تشکیل اردوهای تیم‌ملی امید و تیم‌های دیگر برویم.
کد خبر: ۶۴۱۵۱

به گزارش معاصر به نقل از ایسنا، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم ملی امید باید به سرعت اعلام شود.

 مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از برگزاری جلسه ستاد عالی بازی‌های آسیایی در وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: در جلسه امروز (شنبه) در مورد تیم ملی امید بحث شد و شرایط و موانع، قابلیت‌ها و پتانسیل‌های تیم ملی امید را اعلام کردیم. توانمندی‌های موجود را نیز گفتیم. همه صحبت‌ها را شنیدند و صحبت‌های خوبی انجام شد. بنا شد به سرعت سرمربی تیم امید را اعلام کنیم، ‌البته همه مسائل، سرمربی نیست. از نظر فدراسیون فوتبال نیز باید سرمربی به سرعت اعلام شود.

او افزود: همه موضوعات سرمربی نیست. در حال حاضر زمانی است که باید هر چه زودتر سرمربی اعلام شود. اگر قبلا اعلام می‌کردیم امکان برگزاری اردو نبود ولی این هفته لیگ برتر به پایان می‌رسد و باید حتما به سمت تشکیل اردوهای تیم‌ملی امید و تیم‌های دیگر برویم. به همین دلیل امروز روز مناسبی برای ستاد بازی‌ها بود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره گزینه‌های نشستن روی نیمکت تیم‌ملی امید گفت: بنا شده که امروز نام سرمربی تیم‌ملی امید اعلام شود. کشور مربیان خوبی دارد. حساسیتی که در حال حاضر برای تیم‌ملی امید وجود دارد، خیلی خوب است. قبلا چنین حساسیتی وجود نداشت.

تاج در ادامه در واکنش به مطرح شدن نام مجتبی حسینی و علیدوستی بیان کرد: غیر از این افراد، کسان دیگری هستند که نامشان مطرح شده است. اگر امروز و فردا صبر کنید، سرمربی تیم‌ملی امید معرفی می‌شود و کار از هفته آینده شروع می‌شود.

او درباره برگزاری هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال و برگزاری با عدالت رقابت‌ها بیان کرد: خوشبختانه قابلیت‌ها بیشتر از ضعف‌هاست و ورزشگاه‌ها پر است. مجموعه بخشنامه‌هایی صادر شد. قرار است از فصل آینده تغییراتی در نگاه ناظران برگزاری بازی و داوری انجام دهیم. داوری‌ها خوب بوده اما اشتباهاتی هم وجود دارد که من دقیق اطلاع ندارم. هفته آینده قرار است جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال باشد که در این جلسه نمایندگان سازمان لیگ، کمیته داوران، انضباطی و اخلاق حضور دارند. یکسری صحبت‌ها هم شده که مطمئنا تصمیمات جدی درباره کمیته اخلاق و کمیته انضباطی گرفته می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: اینکه مجوز حرفه‌ای صادر شود، نگاه اشتباهی وجود دارد و هر باشگاهی که حذف شود، دلایلش را به صورت واضح از سوی AFC و کمیته مجوز حرفه‌ای متوجه می‌شود. اینکه به خاطر باشگاهی، باشگاه دیگری را حذف کنیم، درست نیست. حتما باید دلایل حذف به باشگاه‌ها به صورت مشخص و با کدهای موجود در صدور مجوز حرفه‌ای اعلام شود. من وضع باشگاه‌های کشور را خوب می‌بینم. با این حال باید صبر کنیم تا کمیته صدور مجوز حرفه‌ای تصمیماتش را اعلام کند و بعد از آن AFC راستی‌آزمایی می‌کند.

تاج ادامه داد: نگرانی خاصی وجود ندارد. نه اینکه نگرانی نیست به این معنا که همه تیم‌ها مجوز حرفه‌ای بگیرند ولی اینکه نفوذی رخ دهد و فردی بتواند کاری کند، به این شکل نیست. کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باید با سند یک تیم را حذف کند یا به آن مجوز بدهد.

او در ادامه درباره فرآیند بلیت فروشی الکترونیکی اظهار کرد: ما در هفته آخر هستیم و ان‌شاءالله مدیریت می‌کنیم. بلیت فروشی به طور کامل در اختیار باشگاه‌هاست. سازمان لیگ نقش نظارتی روی آن دارد که می‌تواند نقشش را زیاد کند. در شرایط فعلی، ورزشگاه آزادی مشکلاتی دارد. امیدواریم سال آینده به ترتیبی برسیم که بدون بلیت فروخته شده از طریق سامانه، فردی نتواند وارد ورزشگاه شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا ورزشگاه آزادی از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شده است؟ گفت: من چنین چیزی را نشنیده‌ام و فکر نمی‌کنم صحت داشته باشد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز