تهران ۲۳.۸۵° كمينه ۲۲.۷۹°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۲

فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی کارمند شهرداری تهران منتشر شد

مدیرعامل سازمان پسماند در این باره گفت: ۵۷ میلیون تومان از عدد منتشرشده مربوط به معوقات قانونی بوده و حقوق فروردین این فرد ۳۴ میلیون تومان است.
کد خبر: ۶۴۱۸۲

فیش حقوقی ۱۰۶ میلیونی کارمند شهرداری تهران منتشر شد

 

به گزارش معاصر به نقل از فارس, رضا شرفی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران در خصوص فیش حقوقی یکی از کارمندان این سازمان گفت: فیش حقوقی منتشره مشتمل بر معوقات و بدهی‌ها بوده است. 57 میلیون تومان از 106 میلیون عدد منتشر شده مربوط به معوقات قانونی بوده است. حقوق فروردین ماه این فرد 34 میلیون تومان است. به گفته شرفی معوقات 4 ماه فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیر یکجا پرداخت شده است این معوقات ناشی از پرداختی علی‌الحساب نسبت به میزان افزایش قانونی (ابلاغیه شورای عالی کار) بوده است که در موعد مقرر پرداخت نشده است.

مدیرعامل سازمان پسماند شهر تهران ادامه داد: محل کار روزانه فرد مورد نظر در مجموعه آرادکوه مربوط به تفکیک زباله‌‌های عفونی و بیمارستانی است نباید فراموش کرد این مجموعه یکی از محیط‌های سخت و زیان‌آور شغلی است طبق روال دریافت صعوبت کار و دیگر مزایای مصوب جهت استمرار فعالیت در چنین شرایط ابلاغ شده است. ضمنا این فرد 32 سال سابقه کاری داشته و جزء خانواده معزز ایثارگران است.

 

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز