تهران ۱۷.۷۹° كمينه ۱۵.۷۹°  بیشینه ۱۷.۹۹°
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
وزیر ورزش :

استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده‌اند

وزیر ورزش و جوانان،گفت: هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره حذف تیم‌ها از لیگ قهرمانان آسیا نظرش را اعلام نکرده است.
کد خبر: ۶۴۶۴۱

استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده‌اند

 

به گزارش معاصر ,حمید سجادی در خصوص اینکه سرمربی تیم امید چه زمانی معرفی می‌شود؟ گفت: فکر کنم امروز و فردا باید مشخص شود. ما اعلام آمادگی برای حضور تیم امید در بازی‌های آسیایی داشتیم، ولی از صبح امروز خبری ندارم و امیدوارم زودتر سرنوشت این تیم مشخص شود. این تیم قبل از سهمیه المپیک باید در بازی‌های آسیایی شرکت کند و امیدوارم بتواند حضور موفقی در هانگژو ثبت کند.

سجادی درباره آخرین وضعیت استقلال و پرسپولیس برای حضو در لیگ قهرمانان آسیا و خبرهایی که درباره حذف این دو تیم شنیده می‌شود، اظهار داشت: صحبت‌های پولادگر فردای صحبت‌های من نبود. من چهارشنبه و وی دوشنبه صحبت کرده بود. با پولادگر در کمیسیون فرهنگی مجلس بودیم و طبق مواردی که شنیده بود، کارشناسان بر این باور بودند که این اتفاق افتاده است. ولی از طرف فدراسیون فوتبال اعلام شد هیچ تیمی حذف نشده است و هنوز تا اواخر خرداد برای اعلام‌نظر AFC فرصت داریم.

وی افزود: در این مدت فرصت‌هایی برای تکمیل و بارگذاری مدارک و ارائه توضیح بود و در نهایت هر چه به آخر خرداد نزدیک شویم، AFC نظر نهایی‌ را اعلام خواهد کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز اعلام نکرده که چه تیم‌هایی حضور دارند و چه تیم‌هایی حذف شده‌اند.

انتهای پیام
منبع: ایرنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز