تهران ۱۹.۹۱° كمينه ۱۴.۷۹°  بیشینه ۱۹.۹۹°
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵

 امروز (۳خرداد)؛ قیمت طلا، سکه و دلار صعودی شد

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۵۸۲,۹۰۰ (دو میلیون و پانصد و هشتاد و دو هزار و نهصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۷ درصدی داشته است.
کد خبر: ۶۴۹۲۲


به گزارش معاصر، در آغاز امروز قیمت دلار بالا رفت و به ۴۲,۴۸۴ (چهل و دو هزار و چهارصد و هشتاد و چهار) تومان رسید که نسبت به روز قبل افزایش ۰.۰۵ درصدی داشته است. قیمت طلا و سکه هم صعودی بود.

 عمده قیمت ها امروز در بازار روند صعودی را در پیش گرفت.

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۱,۹۷۷ (یک هزار و نهصد و هفتاد و هفت) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۸ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۵۸۲,۹۰۰ (دو میلیون و پانصد و هشتاد و دو هزار و نهصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۷ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۷۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۱۹۱,۰۰۰ (یازده میلیون و یکصد و نود و یک هزار) تومان معامله شد.

قیمت دلار مبادله ای امروز

قیمت دلار مبادله ای، امروز به ۴۲,۴۸۴ (چهل و دو هزار و چهارصد و هشتاد و چهار ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۵ درصدی داشته است.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد، امروز به ۴۵,۸۲۷ (چهل و پنج هزار و هشتصد و بیست و هفت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۰۶ درصدی داشته است.

قیمت پوند امروز

پوند امروز با افزایش ۰.۲۵ درصدی، از ۵۲,۶۳۱ (پنجاه و دو هزار و ششصد و سی و یک ) تومان به ۵۲,۷۶۵ (پنجاه و دو هزار و هفتصد و شصت و پنج ) تومان رسید.

قیمت درهم امارات (حواله) امروز

همچنین درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۰۵ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۵۶۸ (یازده هزار و پانصد و شصت و هشت ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا در بازار داخلی هم ۳۱,۴۴۶ (سی و یک هزار و چهارصد و چهل و شش ) تومان قیمت خورد.


آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به 32,395,000 (سی و دو میلیون و سیصد و نود و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 1.25 درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۱۷,۱۷۰,۰۰۰ (هفده میلیون و یکصد و هفتاد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۸ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

همچنین ربع سکه با افزایش ۰.۱۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۵۳۵,۰۰۰ (یازده میلیون و پانصد و سی و پنج هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۶,۸۰۵,۰۰۰ (شش میلیون و هشتصد و پنج هزار) تومان قیمت خورد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
برچسب ها : طلا سکه دلار
ارسال نظر

آخرین اخبار روز