تهران ۲۶.۷۳° كمينه ۲۲.۷۹°  بیشینه ۲۶.۹۹°
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰

نخستین خرید تابستانی رئال اعلام شد

رئال توانست از بند بازگشت این بازیکن استفاده کند و تنها با ۵ میلیون یورو او را دوباره به تیم برگرداند.
کد خبر: ۶۴۹۸۳

به گزارش  معاصر، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید بعد از پیروزی ۲ بر یک برابر رایو وایکانو از نخستین خرید تابستانی تیمش خبر داد.

 رئال مادرید در هفته سی و ششم رقابت‌های لالیگا توانست با نتیجه ۲ بر یک برابر رایو وایکانو به پیروزی دست پیدا کند. رئال مادرید با پیروزی که در این بازی به دست آورد و با توجه به تساوی اتلتیکو مادرید دوباره به رده دوم جدول رده بندی برگشت.

کارلو آنچلوتی بعد از بازی از نخستین خرید تابستانی تیمش خبر داد. این مربی ایتالیایی گفت: فران گارسیا فصل بعد با ما خواهد بود. او انرژی بسیار بالایی دارد و در کار کردن با توپ بسیار خوب است. گارسیا بازیکن خوبی است و می تواند به ما کمک کند.

گارسیای ۲۳ ساله بازیکن رئال مادرید بود که در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به صورت قرضی راهی رایو وایکانو شد و بعد از آن قرارداد او قطعی شد. رئال توانست از بند بازگشت این بازیکن استفاده کند و تنها با ۵ میلیون یورو او را دوباره به تیم برگرداند.

آنچلوتی درباره وضعیت وینیسیوس نیز گفت: حال وینیسیوس خوب است. در این روزها به خوبی از او حمایت شد. هم‌تیمی‌های وینیسیوس به او بسیار نزدیک هستند و رودریگو هم بعد از گلزنی به او اشاره کرد. انتظار دارم که چنین رفتارهایی دیگر تکرار نشود. به خوبی در این زمینه اطلاع رسانی شد و امیدوار هستیم که دیگر با چنین رفتارهای مواجه نشویم.

سرمربی رئال مادرید درباره وضعیت بنزما هم گفت: او کمی احساس درد داشت اما چیز خاصی نبود و به بازی ادامه داد.

انتهای پیام
منبع: ایسنا
اشتراک گذاری :
برچسب ها : ورزش رئال فوتبال
ارسال نظر

آخرین اخبار روز