تهران ۳۱.۷۳° كمينه ۳۱.۵۱°  بیشینه ۳۳.۷۹°
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵

انتقال برق به کارخانجات مستقر در شهرکهای صنعتی البرز تسریع شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور افتصادی استانداری البرز بر تسریع در اجرای پروژه انتقال برق به کارخانجات مستقر در شهرکهای صنعتی کوثر اشتهارد و امید البرز تاکید کرد .
کد خبر: ۶۵۰۱۰

انتقال برق به کارخانجات مستقر در شهرکهای صنعتی البرز تسریع شود


به گزارش معاصر از اداره کل روابط عمومی و‌ امور بین الملل استانداری البرز، سیف اله اسداللهی با بیان این مطلب در جلسه بررسی مشکلات اجرای خط انتقال چهارمداره از صفادشت به شهرکهای امید و کوثر اشتهارد که در دفتر معاونت اقتصادی برگزار شد، اظهار داشت: هفته گذشته شخصا از مسیر اجرای این پروژه بازدید داشتم در این راستا ضمن تشکر از همراهی اداره کل منابع طبیعی استان در تخصیص اراضی ملی مورد نیاز اجرای این پروژه، شرکت برق منطقه ای تهران، ملزم به رعایت حدود قانونی و ضوابط منابع طبیعی است.
وی افزود: اجرای این پروژه برای کارخانجات مستقر در شهرکهای صنعتی کوثر اشتهارد و امید البرز حیاتی است بنابراین تسریع در اجرای پروژه انتقال باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد.
در پایان این جلسه مقرر شد طرح اجرایی خطوط نیروی برق در کارگروه عمرانی اداره کل منابع طبیعی مطرح و پس از بررسی فنی مسیر، مصوب شود.
به گفته اسداللهی زیربار رفتن این خط انتقال طی ماه های گذشته در جلسات متعدد مورد بحث و بررسی قرار گرفته بنابراین انتظار می رود در بازه زمانی کوتاه این پروژه عملیاتی شود

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز