تهران ۲۹.۹۱° كمينه ۲۹.۷۹°  بیشینه ۲۹.۹۹°
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۷

خاندوزی:بسته ۱۰ بندی دولت برای رشد اقتصادی و مهار تورم

وزیر اقتصاد اظهار داشت: جزئیات این بسته و وظایف دستگاه‌های متولی، زمان‌بندی هر بخش و اقدامات در محور‌های ده‌گانه مهار تورم و رشد اقتصادی دیروز نهایی و ابلاغ شد.
کد خبر: ۶۵۰۱۴

بسته ۱۰ بندی دولت برای رشد اقتصادی و مهار تورم

 

به گزارش معاصر ,احسان خاندوزی وزیر اقتصاد پیش‌ازظهر امروز در جریان سفر خود به استان کردستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جزئیات این بسته و وظایف دستگاه‌های متولی، زمان‌بندی هر بخش و اقدامات در محور‌های ده‌گانه مهار تورم و رشد اقتصادی دیروز نهایی و ابلاغ شد.

وزیر اقتصاد گفت: امیدواریم با اجرای این بسته، متغیر‌های بنیادی موجود تورم در اقتصاد ایران مهار شود و کنترل و نظارت‌های کوتاه مدت دستگاه‌های اجرایی افزایش پیدا کند تا منجر به مهار و کنترل‌های قیمت‌ها شود و طی هفته‌های آینده گزارش عملکرد اعلام کنیم.

 خاندوزی تصریح کرد: در قالب همین بسته‌ها به نحوی سیاست‌های تامین مالی، بهره‌وری و سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی افزایش پیدا کند تا منجر به رشد فعالیت‌های اقتصادی، صنعتی و کشاورزی شود.

وی افزود: تاکید دولت بر اجرای چند پروژه پیشران بزرگ در بخش انرژی و سایر حوزه‌ها به ویژه ترانزیتی است که استان کردستان نیز یکی از محور‌های مهم کریدوری کشور محسوب می‌شود و به عنوان اجزای مهم بسته ده‌گانه تحقق یابد.

خاندوزی در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین بند این بسته ۱۰ گانه کدام است، بیان کرد: همه بند‌ها مهم است و در جهت تحقق آن تلاش می‌کنیم.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز