تهران ۱۸.۸۵° كمينه ۱۷.۷۹°  بیشینه ۱۸.۹۹°
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۷

علت مرگ مشکوک "منصوره سگوند" چه بود؟

رییس کل دادگستری استان ایلام با تکذیب شایعات رسانه های بیگانه، گفت: علت فوت مرحومه "منصوره سگوند" ایست قلبی بوده است.
کد خبر: ۶۵۶۸۲

جزییات علت مرگ مشکوک

 

به گزارش معاصر ,عمران علی محمدی گفت: منصوره سگوند، دانشجوی پیام نور آبدانان، در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۴ خرداد در یک تماس تلفنی به دوست خود اعلام می‌کند که حالش خوب نیست که در پی این تماس تلفنی، دوست مرحومه سگوند به همراه همسر خود به خانه وی مراجعه می‌کند.

وی ادامه داد: صاحب‌خانه در سفر حج بوده و کلید منزل خود را به یکی از همسایه‌ها سپرده بود، دوست مرحومه سگوند پس از دریافت کلید از همسایه وارد منزل می‌شود و خانم سگوند را درحالی که به زمین افتاده است مشاهده کرده و با اورژانس تماس می‌گیرد.

رییس کل دادگستری استان ایلام بیان کرد: پس از بررسی اورژانس مشخص می‌شود علائم حیاتی در منصوره سگوند وجود ندارد و بیمارستانی که متوفی ابتدا به آنجا اعزام شد علت مرگ را ایست قلبی اعلام کرده است.

علی محمدی بیان کرد: پیکر مرحومه سگوند برای تشخیص به پزشکی قانونی ایلام انتقال شد و براساس اعلام پزشکی قانونی هیچ‌گونه آثار و علائمی مبنی بر درگیری یا ضربه بر روی جسد مشاهده نشده است.

رییس کل دادگستری ایلام گفت: پزشکی قانونی مرکز استان برای انجام سم‌شناسی از متوفی نمونه‌برداری کرده و تا چند روز آینده نتایج آزمایشات سم‌شناسی نیز اعلام می‌شود و در این رابطه پرونده تشکیل و تحقیقات آغاز شده است.

 درساعات گذشته، رسانه‌های ضد انقلاب در ادامه پروژه کشته سازی های بی‌اساس، ادعاهایی را در رابطه با "فوت مشکوک و قتل" یک شهروند خرم‌آبادی به نام منصوره سگوند مطرح کرده‌اند.

انتهای پیام
منبع: ایرنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز