تهران ۲۰.۶۷° كمينه ۱۸.۷۹°  بیشینه ۲۰.۹۹°
۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۶
استاندار البرز:

بیمارستان امام خمینی باید همچون نگینی در دل البرز بدرخشد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بیمارستان امام خمینی(ره) به حرمت نام بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی باید همچون نگین در البرز بدرخشد.
کد خبر: ۶۷۵۴۹

بیمارستان امام خمینی(ره) باید همچون نگینی در دل البرز بدرخشد

 

به گزارش معاصر از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در بازدید از روند ارائه خدمات بیمارستان امام خمینی(ره) که روز چهارشنبه ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۲ در محل این بیمارستان صورت گرفت، با تبریک هفته امامت و ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر خم، افزود: تلاش ها و زحمات صورت گرفته در راستای احیا و ارائه خدمات بیمارستان قابل تقدیر است.
وی ادامه داد: استان البرز در سرانه های درمانی با ضعف جدی مواجه است از این رو برای جبران این کمبود، روند اخذ اعتبارات و مجوزهایی با فرآیند سخت را پیش رو خواهیم داشت.
عبداللهی با بیان اینکه البرز در نسبت تخت بیمارستانی به جمعیت از استان سیستان و بلوچستان ضعیف تر است، گفت: بر این اساس درصدد احیای این بیمارستان بعنوان یک ظرفیت بزرگ برآمدیم و از تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران بهره بردیم.
وی با اشاره به اینکه اشراف به نیازهای استان در حوزه درمانی، ضرورت احیا و پویایی ظرفیت های موجود را پررنگ تر کرد، افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) آماده خدمات رسانی بود بنابراین بجای پروسه زمان گیر ساخت یک بیمارستان جدید، برای احیای بیمارستان و حل مشکلات و موانع آن وارد عمل شدیم.
استاندار البرز گفت: توانایی این بیمارستان در تشخیص بیماران قلبی و سایر خدمات درمانی ویژه و تخصصی برای استان مغتنم است و چنین فرصت هایی محرک مسئولان مربوطه برای بهره برداری حداکثری است.
وی افزود: منافع مردم ارجح است از این رو شرایط موجود و نیاز استان حکم می کند که تا جای ممکن برای راه اندازی بیمارستان همراهی کنیم.
عبداللهی گفت: در ۸ ماه گذشته با تلاش های صورت گرفته و همراهی کادر بیمارستان شاهد جهش رو به رشد خدمات درمانی در بیمارستان امام بوده ایم.
وی افزود: برای حل مسائل در مسیر توسعه بیمارستان و حل موانع قدیمی، همچنان از تمامی اختیارات و هم افزایی دستگاه قضا در استان استفاده می کنیم.
استاندار البرز گفت: به طور قطع استان به این بیمارستان خوشنام در کرج نیاز دارد و باید به بهترین شرایط و ظرفیت کامل در خدمات دهی برسد.
وی افزود: آغاز عملیات اجرایی توسعه بیمارستان با هدف گسترش خدمات به مردم استان در دستور کار است و درصدد هستیم مسیر این امر را تسهیل کنیم.
عبداللهی گفت: سازمان همیاری ها شهرداری های استان بعنوان سهام دار، حتی اگر نیاز است از حقوق خود چشم پوشی کند باید به روند احیای بیمارستان کمک کند.
وی افزود: لیستی از مجموعه مسائل و مشکلات احصا شود تا با برنامه ریزی، برای حل آنها اقدام کنیم.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز