تهران ۱۹.۹۱° كمينه ۱۶.۷۹°  بیشینه ۱۹.۹۹°
۲۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵

آخرین قیمت انواع سکه و طلا در بازار

در معاملات امروز ارز و طلا، قیمت سکه مانند روزهای گذشته کاهش داشت و بهای دلار نسبت به روز گذشته تغییر خاصی نداشت.
کد خبر: ۶۷۸۴۳

آخرین قیمت انواع سکه و طلا در بازار

 

به گزارش معاصر,دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، با کاهش ۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۵۷ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۰۷ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در بازار ارز تهران و به نرخ توافقی صرافی در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۴۸ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۵۶ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۳۳۶ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، دلالان مقابل صرافی‌ها امروز ‌قیمت دلار را ۴۹ هزار و ۳۲۰ تومان اعلام می‌کنند که نسبت به روز گذشته ثابت بوده است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی قیمت به نرخ ۲۵ میلیون و ۱۱۱ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۱۳۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار امروز با کاهش ۱۱۰ هزار تومانی، به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۴۱ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با کاهش ۱۲۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، ۲ میلیون و ۳۰۸ هزار تومان کشف قیمت شد و طلا در بازار نیز با کاهش ۱۶ هزار تومانی به قیمت ۲ میلیون و ۳۳۴ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۱۰۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ با افزایش ۴۶ صدم درصدی ۱۹۳۷ دلار بود.

انتهای پیام
منبع: فارس
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز