تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۲

کشف سلاح و مهمات و دستگیری شکارچیان در کوه هوا لامرد

نیروهای یگان حفاظت محیط زیست لامرد در منطقه کوه هوا این شهرستان در تلاشی مستمر و خستگی ناپذیر به رغم گرمای شدید هوا موفق به دستگیری 2 نفر از شکارچیان متخلف و کشف و ضبط سلاح و مهمات در این منطقه شدند.
کد خبر: ۶۷۹۴۳

کشف سلاح و مهمات و دستگیری شکارچیان در کوه هوا لامرد

 

به گزارش معاصر از روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، حمزه برومند فر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد با تشریح اقدامات انجام شده در این زمینه اظهار داشت: ماموران محیط زیست در عملیات گشت زنی به یک گروه شکارچی برخورد کردند که بعد از تعقیب و گریز و به رغم گرمای شدید هوا موفق به دستگیری دونفر از آنها شدند، محیط بانان در این عملیات ثابت کردند که گرمای هوا نمی تواند خللی در عزم آهنین آنها برای مبارزه با سودجویان ایجاد کند.

برومند فر در ادامه گفت: از این دونفر تعداد ۳عدد فشنگ برنو و ۳عدد فشنگ چهارپاره و یک فشنگ سوزنی کشف و ضبط شد و تحقیقات در خصوص نفرات دیگر و سلاح ها در حال انجام است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد خواستار تجهیز بیشتر محیط بانان به بسیسم و تجهیزات حفاظتی شد و گفت: در شرایط سخت آب و هوایی شهرستان لامرد، اعضای یگان حفاظت و محیط بانان از جان خود مایه می گذارند و در عرصه های محیط زیست این شهرستان حضور دارند و پاسداری مستمر می دهند، تجهیز محیط بانان به بیسیم و امکانات حفاظتی تسهیل کننده تلاش آنان برای حفاظت از محیط زیست است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز