تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۲ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳
بهادری‌جهرمی:

حامی هرگونه روشی هستیم که به مشارکت مردم در انتخابات کمک کند

دولت از هرگونه سازوکاری که به نقش‌آفرینی موثرتر مردم، ارتقای وضعیت حضورشان در فرایندهای انتخاباتی و نمایندگی بهتر جایگاه‌های انتخاباتی از جریان‌های مختلف مردمی و سیاسی و بروز و ظهورشان منجر شود، استقبال می‌کند.
کد خبر: ۶۷۹۵۷


به گزارش معاصر؛ سخنگوی دولت گفت: ما حامی و موافق هرگونه روش، سازوکار و فرایندی هستیم که به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات کمک کند.

علی بهادری جهرمی با اشاره به موضع دولت درباره طرح اصلاح قانون انتخابات و احتمال تناسبی‌شدن آن در تهران، اظهار کرد: دولت پیش‌ از این موافقت خود با کلیت طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را اعلام کرده بود.

سخنگوی دولت یادآور شد: وزارت کشور هم در جلسات کمیسیون‌هایی که دعوت شده بود، مشارکت و همکاری کارشناسی لازم را با کمیسیون مجلس و کارگروه‌ها برای نهایی‌کردن این طرح انجام داد.

وی افزود: باید منتظر ماند تا مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم‌گیری نهایی را درباره این طرح داشته باشد.

سخنگوی دولت با بیان این‌که «دولت حامی و موافق هرگونه روش، سازوکار و فرایندی است که به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات کمک کند»، تاکید کرد: دولت از هرگونه سازوکاری که به نقش‌آفرینی موثرتر مردم، ارتقای وضعیت حضورشان در فرایندهای انتخاباتی و نمایندگی بهتر جایگاه‌های انتخاباتی از جریان‌های مختلف مردمی و سیاسی و بروز و ظهورشان منجر شود، استقبال می‌کند.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز