تهران ۱۳.۷۳° كمينه ۱۳.۷۳°  بیشینه ۱۳.۹۹°
۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸

شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان: جاده چاه‌ها مرمت شد

به‌منظور استمرار تولید با اعزام خودروهای راه‌سازی شامل لودر، گریدر و کمپرسی راه‌های ارتباطی و دسترسی به چاه‌های نفت و گاز در منطقه لب‌سفید و پلنگان مرمت و بهسازی شد.
کد خبر: ۶۸۰۵۲


به گزارش معاصر به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، عملیات بهسازی و مرمت بخشی از راه‌های دسترسی به چاه‌های نفت و گاز در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شد.

 عظیم احمدفخرالدین، رئیس اداره ترابری این شرکت گفت: با توجه به کوهستانی و سخت‌گذر بودن راه‌های دسترسی به چاه‌های نفت و گاز واحدهای عملیاتی این شرکت و به‌دلیل بارش‌های شدید زمستان گذشته راه دسترسی این چاه‌ها تخریب شده بود.

وی افزود: به‌منظور استمرار تولید با اعزام خودروهای راه‌سازی شامل لودر، گریدر و کمپرسی راه‌های ارتباطی و دسترسی به چاه‌های نفت و گاز در منطقه لب‌سفید و پلنگان مرمت و بهسازی شد.

رئیس اداره ترابری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار کرد: در این اقدام ۵۳ کیلومتر از مسیر کوهستانی و سخت‌گذر دسترسی به چاه‌ها که البته راه تردد حدود ۲۰۰ خانوار روستایی و عشایری ساکن در آن منطقه است و بر اثر بارندگی و ریزش کوه، تخریب شده بود مرمت و بهسازی شد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز