تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۵

هزینه‌های حوزه ترافیک بین دستگاه‌های مختلف تقسیم شود

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد خواستار تقسیم بار مالی هزینه‌ای حوزه ترافیک از سوی ادارات و نهادهای مرتبط شد.
کد خبر: ۶۸۰۷۷

هزینه‌های حوزه ترافیک بین دستگاه‌های مختلف تقسیم شود

 

به گزارش معاصر به نقل از خبرقشم، سیدمحمد قدسی در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه قشم با انتقاد از دیدگاه یکجانبه که خواستار قبول تمام هزینه‌‌های حوزه ترافیک توسط سازمان منطقه ازاد قشم است، اظهار داشت: براساس قانون سازمان منطقه آزاد متولی شورای ترافیک است اما همه دستگاه‌ها باید برای پرداخت هزینه‌ها مشارکت کنند.
به گفته وی، شورای ترافیک، شورایی سیاست‌گذار و مرکب از نمایندگان دستگاه‌های مختلف شامل قضایی، انتظامی، شوراها و سایر نهادهای ذی‌ربط در حوزه ترافیک است و مصوبات این شورا باید در نهایت به انجام کار منجر شود.
رییس شورای ترافیک سازمان منطقه آزاد قشم با انتقاد از نگاهی که خواستار پرداخت تمام هزینه‌های حوزه ترافیک از سوی این سازمان است، افزود: تمام دستگاه‌های مرتبط باید برای اجرایی شدن مصوبات شورای ترافیک اقدام کنند و سهم خود را از هزینه‌های مربوطه متقبل شوند.
وی خاطرنشان کرد: کمبود علائم راهنمایی و رانندگی و چراغ‌های روشنایی در شهرک صنعتی تولای قشم از موضوعات مهم جلسه شورای ترافیک بود و علیرغم اینکه سازمان منطقه آزاد به عنوان مجموعه حاکمیتی، این موضوع را پیگیری خواهد کرد اما هزینه‌های انجام آن باید توسط کسانی که مشغول تجارت و کسب درآمد در این شهرک هستند تامین شود.
قدسی ادامه داد: نقش راهداری در قشم کم‌رنگ است و این خلا با کمک سازمان منطقه آزاد پر شده همین موضوع در علائم راهنمایی، اصلاح گاردریل و روکش آسفالت هم دیده می‌شود که همه این‌ها با بودجه محدود تامین و جایگزین شده است.
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و رییس شورای ترافیک این سازمان یادآور شد: با توجه به وسعت جزیره و خواسته‌های بحق مردم که از گذشته تاکنون بر زمین مانده تمام دستگاه‌ها باید سهم و نقش خودشان را بدرستی انجام دهند تا بتوانیم به طرح‌های توسعه‌ای با سرعت مطلوب بپردازیم.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز