تهران ۲۶.۵۱° كمينه ۲۶.۵۱°  بیشینه ۲۶.۹۹°
۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۱

تفاهم سازمان منطقه آزاد با شهرداری قشم در حال اجراست

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از پابرجا بودن تفاهم نامه میان این سازمان با شهرداری شهر قشم در راستای ارائه خدمات مختلف در بافت قدیم این شهر خبر داد.
کد خبر: ۶۸۰۸۰

تفاهم سازمان منطقه آزاد با شهرداری قشم در حال اجراست

 

به گزارش معاصربه نقل از خبر قشم، سید محمد قدسی در نشست به اصحاب رسانه با بیان این مطلب اظهار داشت: نتایج مثبت حاصل شده از تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد قشم و شهرداری در مدت زمان دو سال گذشته نمونه بارزی برای تمدید این سیاست می باشد.
وی با زدن مُهر باطل بر اخبار منفی منتشر شده درخصوص کمرنگ شدن تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری قشم، افزود: خوشبختانه هیچ اثر و نشانه‌ای از کم‌رنگ شدن و یا توقف این تفاهم نامه وجود ندارد و روند کارها همچنان با قوت پا برجاست.
به گفته معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم، متاسفانه در سنوات گذشته چالش بین این سازمان و شهرداری‌ها به ویژه شهرداری قشم وجود داشته و بعضاً به محاکم قضایی هم کشیده که با داوری یا رای محاکم قضایی این اختلافات پایان داده شد. وی ادامه داد: سیاست سازمان منطقه آزاد قشم در دو سال گذشته ایجاد تفاهم‌نامه با شهرداری‌ها با تفویض وظایف قانونی این سازمان بوده که نتایج مثبتی به همراه داشته است.
قدسی بیان داشت: شناخت شورای اسلامی و شهرداری قشم از مسائل و مشکلات بافت قدیم این شهرموجب موفقیت تفاهم‌نامه ایجاد شده و در نهایت رضایتمندی مردم این بخش از شهر قشم شده است.
وی بار دیگر با بی‌اثر دانستن اخبار منفی در زمینه پایان تفاهم‌نامه بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری قشم، تصریح کرد: مهلت تفاهم نامه تا چند ماه دیگر اعتبار دارد و با توجه به ارتباطات بسیار مثبت دو طرف و رضایت عمومی از روند ایجاد شده، به طور حتم تفاهم‌نامه همچنان ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است؛ در دوره ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی افشار فتح‌الهی در راس سازمان منطقه آزاد قشم، بسیار از اختیارات این سازمان در حوزه صدور مجوز و ارائه خدمات شهری در بافت قدیم شهر قشم به شهرداری واگذار گردید که این اقدام با رضایت عمومی در بافت قدیم همراه بوده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز