تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰

ریزش ۶۴ هزار واحدی بورس

ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 26 تیر ماه 1402، مبلغ 6 هزار میلیارد 600 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 1150 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.
کد خبر: ۶۸۱۹۰

 

به گزارش معاصر؛  شاخص کل بازار سهام در سومین روز کاری هفته با ریزشی ۶۵ هزار واحدی از کانال دو میلیون واحدی عقب نشست و در ارتفاع ۱ میلیون و ۹۵۶ هزار واحد ایستاد.

بازار سهام سومین روز کاری هفته را همانند روزهای گذشته با فشار عرضه شدید آغاز کرد و رفته رفته بر فشار فروش و عرضه های بازار افزوده شد، البته در انتهای بازار اکثر صف های فروش جمع شد و شاهد تحرکات مثبتی در برخی از سهام شاخص ساز بودیم.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 65 هزار واحدی به 1 میلیون و 956 هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی 21 هزار واحدی به ارتفاع 687 هزار واحدی رسید.
گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «وسپهر» و «کگهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شهر»، «وبملت» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نیان»، «کتوسعه» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 26 تیر ماه 1402، مبلغ 6 هزار میلیارد 600 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 1150 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 76 نماد در محدوده مثبت و 318 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 128 نماد در محدوده مثبت و 250 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

انتهای پیام
منبع: Array
اشتراک گذاری :
برچسب ها : بورس ریزش واحد
ارسال نظر

آخرین اخبار روز