تهران ۲۳.۸۵° كمينه ۲۲.۷۹°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲

تهیه پیش نویس انتقال زندان رجایی شهر تسریع شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بر تسریع تهیه پیش نویس انتقال زندان رجایی شهر توسط شهرداری کرج و سازمان زندان ها تاکید کرد.
کد خبر: ۶۸۲۱۳

تهیه پیش نویس انتقال زندان رجایی شهر تسریع شود

به گزارش معاصر از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مشکلات زندان های استان البرز با حضور مسئولین استانی در محل دفتر معاون هماهنگی عمرنی استانداری البرز مورد بررسی قرار گرفت.
افضلی در این نشست بر مسائل و مشکلات موجود و لزوم هماهنگی های لازم بین دستگاه های مرتبط و ذی مدخل اشاره کرد، افزود: به منظور هماهنگی در مورد تفاهمنامه انتقال زندان رجایی شهر، جلسه ای بین شهرداری کرج و سازمان زندان ها برگزار و نتیجه جهت پیگیری لازم در اسرع وقت به معاونت هماهنگی امور عمرانی ارائه گردد.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع انتقال زندان رجایی شهر و لزوم نگاه آینده نگرانه به این طرح و در راستای تأمین کسری خدمات شهری کلان شهر کرج از اراضی حاصل از این انتقال و تکمیل شبکه های ارتباطی در شمال شهر کرج و حفظ منابع و انتفاع حداکثری سازمان زندان ها از این تفاهمنامه، هماهنگی و همکاری لازم بین استانداری البرز و شهرداری کرج و سازمان زندان ها و مهندسین مشاور صورت گیرد.
افضلی تصریح کرد: شهرداری کرج در راستای تهیه طرح با رویکرد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری جهت انتقال زندان رجایی شهر و ارائه طرح به کمیسیون ماده 5 استان با مشاور قرارداد و پیش نویس لازم را تهیه و در خصوص حفظ و نگهداری بناها و ساختمان های موجود هماهنگی واقدام لازم را انجام دهد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز