تهران ۲۳.۹۹° كمينه ۲۳.۹۹°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۲۹ تير ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۳

برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس

آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس، صبح امروز، ۲۹ تیر ماه توسط دانشگاه علوم‌پزشکی تهران برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۸۳۴۹

برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس

 

به گزارش معاصر,این آزمون راس ساعت ۹ صبح در سالن شهدا و کلاس‌ها و ساختمان اداری دانشکده پزشکی و سالن‌های دانشکده داروسازی برگزار می‌شود. و اعلام شده که داوطلبان حداکثر راس ساعت ۸:۳۰ صبح در محل دانشکده‌ها حضور داشته باشند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مهلت اعتراض به سؤالات، پس از اتمام آزمون آغاز می‌شود و داوطلبان حداکثر تا ساعت ۱۳ روز یکشنبه اول مرداد ماه فرصت دارند اعتراض خود را در سامانه برگزاری آزمون دانشگاه علوم‌پزشکی تهران ثبت‌کنند. نتایج نهایی آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی در روز شنبه ۲۱ مرداد ماه اعلام می‌شود.

فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی رشته‌های تجربی و ریاضی به شرط دارا بودن شرایط لازم می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. طی سال‌های اخیر، دانشگاه علوم پزشکی تهران این آزمون را با هدف جذب دانشجویان پزشکی برگزار می‌کند. این آزمون فرصت مجددی برای فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های مختلف است که علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی هستند.

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی در سال گذشته در روز پنجشنبه ۶ مرداد ماه بود، اما معاونت پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران، آزمون لیسانس به پزشکی در روزهای پایانی تیر ماه برگزار می‌کند.

انتهای پیام
منبع: Array
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز