تهران ۲۰.۶۷° كمينه ۱۹.۷۹°  بیشینه ۲۰.۹۹°
۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۰

پرواز کرج - نجف اشرف برقرار شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مجموعه فرودگاهی پیام در بخش کارگو و مسافربری دارای استانداردهای لازم و ویژه است.
کد خبر: ۶۸۴۷۵

پرواز کرج - نجف اشرف برقرار شد

 

به گزارش معاصرازاداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در پرواز هوایی مسافربری کرج - نجف اشرف و بالعکس روز شنبه 31 تیر ماه 1402 در آیینی با بدرقه مسافران برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران وفادارش، تقارن آغاز این پروازها با این ایام را گرامی دانست و ابراز امیدواری کرد تا با گسترش ایرلاین ها، خدمات بیشتری به مردم استان البرز و استان های همجوار ظرفیت های بالقوه فرودگاه بین المللی پیام در البرز جهت ارائه خدمات به مردم بالفعل و شکوفا شود.

وی ادامه داد: مجموعه فرودگاهی پیام در بخش کارگو و مسافربری دارای استانداردهای لازم و ویژه است.

عبداللهی گفت: درصدد هستیم تا با ایجاد بسترها و هماهنگی های لازم از فرودگاه پیام پروازهای منظم و با برنامه ای به داخل و خارج کشور داشته باشیم.

وی افزود: این آمادگی وجود دارد که تمامی ایرلاین ها برای برقراری پرواز از فرودگاه پیام اقدام کنند و حمایت ویژه ای نیز صورت می گیرد.

استاندار البرز گفت: مکاتبات، پیگیری های لازم و نشست های ویژه برای گسترش خدمات مسافربری و کارگو فرودگاه پیام داشته ایم.

وی افزود: با توسعه خدمات این فرودگاه، می توانیم مسافران استان های همجوار را نیز پذیرا باشیم چراکه فرودگاه پیام این قابلیت را دارد که بخش قابل ملاحظه ای از پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد تهران را نیز در خود جای دهد.

عبداللهی گفت: فرودگاه پیام به نوعی پدافند غیرعامل فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی (ره) محسوب می شود.

وی افزود: این فرودگاه با زیرساخت های استاندارد خود این ظرفیت را دارد تا به هاب کارگو کشور و منطقه تبدیل شود.

 

این پرواز شنبه هر هفته بین کرج - نجف اشرف و بالعکس انجام می شود که زمینه برای سفرهای زیارتی مردم استان البرز از این طریق فراهم شد.

فرودگاه بین المللی پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزون بر پروازهای مسافری ، حمل هوایی نیز از طریق آن بین البرز و کشورهای مختلف جهان صورت می گیرد.

 

وجود منطقه ویژه اقتصادی پیام در کنار فرودگاه نیز مزیت این منطقه بالا برده و یکی از ظرفیت های اقتصادی کشور به شمار می رود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز