تهران ° كمينه °  بیشینه °
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹

رکورد زاکانی برای برکناری شهردار منطقه ۲۲

پس از ۴۳ روز رضا شرفی از شهرداری منطقه ۲۲ کنار گذاشته شد و مسعود نصرتی جایگزین وی شد.
کد خبر: ۷۰۱۰۷


به گزارش معاصر به نقل از اکوایران، در انتصابات جدید زاکانی رضا شرفی از سازمان مدیریت پسماند به شهرداری منطقه ۲۲ آمده بود. او در دو سال گذشته مدتی شهردار منطقه ۱۰ بود، سپس به منطقه ۱۵ آمد و از سمت شهردار منطقه ۱۵ به مدیرعاملی سازمان پسماند رسید. اما حضورش در این سازمان هم کوتاه مدت بود و در سال سوم به عنوان شهردار منطقه ۲۲ منصوب شد.


پس از ۴۳ روز رضا شرفی از شهرداری منطقه ۲۲ کنار گذاشته شد و مسعود نصرتی جایگزین وی شد.

۱۸ تیرماه امسال شهردار تهران احکام سال جدید مدیران شهری را صادر کرد. در انتصابات جدید زاکانی رضا شرفی از سازمان مدیریت پسماند به شهرداری منطقه ۲۲ آمده بود.

او در دو سال گذشته مدتی شهردار منطقه ۱۰ بود، سپس به منطقه ۱۵ آمد و از سمت شهردار منطقه ۱۵ به مدیرعاملی سازمان پسماند رسید. اما حضورش در این سازمان هم کوتاه مدت بود و در سال سوم به عنوان شهردار منطقه ۲۲ منصوب شد.

اما عصرامروز پس از گذشت ۴۳ روز از این حکم از سمت خود برکنار شد. روابط عمومی شهرداری تهران خبر داد: بعداز ظهر امروز- دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲- آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه ۲۲ تهران با حضورعباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار شد و با حکم شهردار تهران، مسعود نصرتی به عنوان سرپرست شهرداری منطقه ۲۲ معرفی شد و از زحمات رضا شرفی شهردار اسبق این منطقه تقدیر به عمل آمد.

مدتی پیش چند عضو شورای شهر تهران نسبت به عمر کوتاه مدیران شهرداری اعتراض کرده و آن را باعث بی ثباتی درشهرداری دانستند. علی اصغر قائمی عضو شورای شهر تهران هم در تذکری به تغییرات مکرر در بدنه شهرداری تهران اشاره و گفته بود: طی بازه زمانی ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ تاکنون از ۱۰۹ مدیر ارشد در شهرداری تهران ۶۸ نفر جابه‌جا یا برکنار شده است که این قابل قبول نیست.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز