تهران ۲۶.۷۳° كمينه ۲۶.۵۱°  بیشینه ۲۶.۹۹°
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴

قطع برق ۵۵ اداره پرمصرف در پایتخت

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: برق ۵۵ اداره پرمصرف شهر تهران امروز (سه‌شنبه) در راستای مصوبه هیئت وزیران قطع شد، این در حالی است که همه ادارات مکلف به تداوم همراهی در کاهش مصرف برق تا نیمه شهریورماه هستند.
کد خبر: ۷۰۱۳۷

قطع برق ۵۵ اداره پرمصرف در پایتخت

 

به گزارش معاصر، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: مطابق با مصوبه ابلاغی هیئت وزیران و روند کنترل پایداری شبکه توزیع برق شهر تهران، همه ادارات و دستگاه‌های اداری موظف‌اند تا پانزدهم شهریور با رعایت مدیریت مصرف برق طبق مصوبه هیئت دولت به همکاری خود با این شرکت به‌منظور حفظ پایداری شبکه و همراهی در تأمین برق مشترکان، ادامه دهند.

بر این اساس بدیهی است مصرف برق ادارات کلان‌شهر تهران، روزانه به‌صورت لحظه‌ای پایش و برق مشترکان پرمصرف بخش اداری با اخطار قبلی قطع خواهد شد.

بر همین اساس امروز سه‌شنبه؛ ۳۱ مردادماه نیز برق ۵۵ مشترک اداری پرمصرف دیگر توسط نیروهای فنی این شرکت قطع شد

طبق مصوبه هیئت وزیران، همه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی غیردولتی موظف هستند نسبت به کاهش مصرف برق در ساعات اداری به میزان حداقل ۳۰ درصد نسبت به مصرف دوره مشابه سال ۱۴۰۰ و در ساعات غیراداری به میزان ۶۰ درصد مصرف جاری با اولویت خاموش‌کردن روشنایی غیرضروری و سامانه‌های سرمایشی اقدام کنند.

انتهای پیام
منبع: ایرنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز