تهران ۲۶.۵۱° كمينه ۲۶.۵۱°  بیشینه ۲۶.۹۹°
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵

بررسی برنامه ها و چالش های حوزه HSE مناطق عملیاتی لاوان و سیری

مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت نفت ضمن بازدید از تاسیسات و سکوهای بهره‌برداری نفت فلات قاره در مناطق عملیاتی لاوان و سیری، مشکلات، چالش‌ها و برنامه‌های حوزه HSE را بررسی کرد.
کد خبر: ۷۰۱۵۱

بررسی برنامه ها و چالش های حوزه HSE مناطق عملیاتی لاوان و سیری

 

به گزارش معاصر از شرکت ملی نفت ایران، مظاهر انصاری و هیئت همراه صبح روز یکشنبه؛ 29 مردادماه از تاسیسات، انبارها و سیستم مهار آتش شرکت پالایش نفت لاوان و در ادامه از تاسیسات سلمان و سیستم F&G،Water Intake و Pomp Station شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه لاوان  بازدید کرد.
در ادامه جلسه‌ای با حضور جمعی از روسا و مسئولان منطقه، جانشین واحد HSE، ناظر اداره مهندسی، مجری پرو‍ژه F&G و سایر کارشناسان در سالن کنفرانس واحد بهره‌برداری خشکی برگزار شد و ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و مشکلات موجود در حوزه HSE منطقه لاوان، در مورد راهکارها و چالش‌های موجود در راه‌اندازی سیستم F&G به بحث و گفت و گو پرداختند.

این گروه در ادامه صبح روز دوشنبه؛ 30 مردادماه به منظور بررسی مسائل و مشکلات طرح توسعه و نگهداشت سکوی رسالت به این سکوی نفتی عزیمت کرده و ضمن بازدید از شرایط آن، با مسئولان سکو در مورد کمبودها و مشکلات موجود، تبادل‌نظر کردند.

مدیرکل HSE وزارت نفت و هیات‌همراه همچنین روز سه‌شنبه؛ 31 مردادماه از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه عملیاتی سیری و سکوهای بهره‌برداری نصر و ایلام نیز بازدید کرده و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای افزایش ایمنی این تاسیسات و سکوها قرار گرفتند.

گفتنی است، در این بازدید، شهرام احمدی؛ معاون ایمنی و آتش‌نشانی اداره کل وزارت نفت، علی‌اکبر خراسانی‌زاده؛ سرپرست معاونت محیط زیست اداره کل وزارت نفت، امیر غفاری؛ معاون بهداشت اداره کل وزارت نفت، علیرضا عیدک‌زاده؛ رئیس ایمنی و آتش‌نشانی شرکت ملی نفت ایران، مهدی خطیبی‌نیک؛ رئیس HSE شرکت نفت فلات قاره ایران، آیت جیرانی‌مقدم؛ رئیس امور ایمنی و آتش‌نشانی ستاد و ایمان شیریان‌پور؛ مجری پرو‍ژه‌های HSE مدیریت مهندسی و ساختمان، مظاهر انصاری را همراهی می‌کردند.

 

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز