تهران ۲۵.۶۷° كمينه ۲۴.۷۹°  بیشینه ۲۵.۹۹°
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۱

نوازنده ایرانی در جمع ۶ آهنگساز برتر جهان

محمدرضا اژدری آهنگساز و نوازنده ایرانی، نامش را در میان نفرات برگزیده یکی از مسابقات معتبر جهانی به ثبت رساند. آهنگساز و نوازنده ایرانی، نامش را در میان نفرات برگزیده یکی از مسابقات معتبر جهانی به ثبت رساند.
کد خبر: ۷۰۱۵۴

محمدرضا اژدری در جمع ۶ آهنگساز برتر جهان

 

به گزارش معاصر، محمدرضا اژدری آهنگساز ایرانی با آهنگ «دختر پاییزی» در بخش بی‌کلامِ مسابقات جهانی Hollywood independent music awards ۲۰۲۳ شرکت کرده و با طی کردن مراحل مختلف داوری، توانست نام خود و کشورمان را در میان ۶ برگزیده نهایی این مسابقات جهانی قرار دهد.

اژدری تنها نماینده از کشورمان بود که توانست در بخش موسیقی بی‌کلام نامش را در میان آهنگسازان برگزیده قرار دهد.

این آهنگساز سال گذشته با آهنگ «نیل» تا جمع ۱۰ نفر برتر جهان پیش رفته بود که امسال با یک مرحله صعود، اثر خود را در میان ۶ اثر برتر جهان قرار داده است.

اژدری اوایل امسال هم توانست در بخش بی‌کلامِ مسابقات جهانی Global music awards ۲۰۲۳ مدال نقره را برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

وی دانش‌آموخته دانشگاه هنر تهران در رشته نوازندگی جهانی است. از سال ۱۳۹۳ ارکستر پادراماد را تاسیس کرد و تا سال ۱۳۹۶ کنسرت‌های بسیاری با ارکستر «پادراماد» و با رهبری خودش به صحنه برد. از سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفت تا روی آثار خودش متمرکز شود.

این آهنگساز در نوروز ۱۳۹۷ نخستین ساخته‌اش یعنی «معجزه عشق» را منتشر کرد. در سال‌های گذشته هم آثار بسیاری را به صورت تک آهنگ منتشر کرده است.

انتهای پیام
منبع: ایرنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز