تهران ۲۲.۷۹° كمينه ۲۲.۶۲°  بیشینه ۲۲.۹۹°
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹

۵ داور ایرانی به عربستان برای شرکت در کلاس VAR سفر کردند

این اقدام پیرو هماهنگی و تفاهم میان روسای دو فدراسیون فوتبال ایران و عربستان صورت گرفت که قرار بود دو گروه ۶ نفره داوری ایران برای طی دوره آموزش VAR راهی ریاض شوند.
کد خبر: ۷۰۶۸۹

 

به گزارش معاصر، طبق قرار فدراسیون‌های فوتبال ایران و عربستان، پنج داور فوتبال ایران بامداد امروز (یک‌شنبه) برای حضور در کلاس VAR آموزشی عازم ریاض عربستان شدند. بیژن حیدری، حسن اکرمی، امیرعرب براقی، کوپال ناظمی و مرتضی منصوریان پنج داوری هستند که برای شرکت در کلاس آموزشی VAR به ریاض سفر کردند.

پیش از این خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرده بود که «در تاریخ دوازدهم شهریور حسن اکرمی، امیر عرب‌ براقی، بیژن حیدری، مرتضی منصوریان و کوپال ناظمی به عنوان داوران بین‌المللی همراه با دانیال مرادی به عنوان مدرس VAR به عربستان خواهند رفت و دوره‌ای ۶ روزه را در این کشور می‌گذرانند.»

این اقدام پیرو هماهنگی و تفاهم میان روسای دو فدراسیون فوتبال ایران و عربستان صورت گرفت که قرار بود دو گروه ۶ نفره داوری ایران برای طی دوره آموزش VAR راهی ریاض شوند. بر این اساس پیام حیدری، وحید کاظمی و ۴ داور ملی ایران نیز به عنوان گروه دوم عازم عربستان خواهند شد.

انتهای پیام
منبع: ایسنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز