تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال

رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت تردد در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روزهای اخر هفته جاری در محدوده این استان خبرداد.
کد خبر: ۷۱۲۱۱

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال

 

به گزارش معاصر,سرهنگ  پیمان کرمی اظهار کرد: براین اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ شهریورماه جاری از کرج و آزادراه تهران -شمال به سمت مازندران یک طرفه می شود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد از ساعت ۱۰ صبح روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ۲۵، ۲۶ و ۲۷ شهریورماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع شده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ۱۲ تا پایان تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه البرز تاکید کرد: باتوجه به شرایط سنگین ترافیک در آزادراه تهران - شمال و کرج -چالوس احتمال اعمال محدودیت ترافیک زودتر از زمان اعلام شده وجوددارد.

کرمی بیان کرد: ماموران پلیس راه البرز با اجرای محدودیت ترافیکی از آمادگی کامل در پایگاه‌های ثابت و سیار وضعیت ترافیکی جاده‌های استان البرز را رصد می‌کنند.
وی گفت : در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

وی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه‌های استان البرز به ویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می‌افزاید.

وی گفت: با توجه به حجم بالای ترافیک، مسافران قبل از سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند.

رییس پلیس راه البرز افزود: همکاری رانندگان با مأموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

انتهای پیام
منبع: Array
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز