تهران ° كمينه °  بیشینه °
۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵

عزیز اله افضلی بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری البرز منصوب شد

طی حکمی از سوی نماینده عالی دولت در استان البرز عزیز اله افضلی بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری البرز منصوب شد.
کد خبر: ۷۱۲۲۵

عزیز اله افضلی بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری البرز منصوب شد


به گزارش معاصر ازاستانداری البرز، در متن این حکم از سوی مجتبی عبداللهی استاندار البرز آمده است:

جناب آقای عزیز اله افضلی
سلام علیکم
با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در گام دوم انقلاب اسلامی و با روحیه جهادی، قانومنداری، عدالت محوری، فسادستیزی و پاکدستی در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انجام سیاست های دولت مردمی ایران قوی با بهره مندی حداکثری از ظرفیت های بالقوه و مستعد در جهت توسعه شاخص های اقتصادی استان از جمله افزایش سرمایه‌گذاری، تولید، اشتغال، بهره وری، صادرات، ساماندهی، نظارت و تنظیم بازار فعال نمودن واحدهای راکد و غیرفعال تولیدی در چارچوب قوانین و مقررات و در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) برای خدمت به مردم شریف استان البرز کوشا باشید.
توفیق جنابعالی را در ایفای کامل وظایف سازمانی از درگاه خداوند منان و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) خواستارم.
عزیز اله افضلی با مدرک دکتری مدیریت صنعتی که در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی فعالیت داشته بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری بعنوان یک مدیر بومی استان معرفی شد.
همچنین استاندار البرز با اهدای تقدیرنامه ای از تلاش های سیف الله اسداللهی سرپرست سابق معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قدردانی کرد.
در متن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای سیف الله اسداللهی
سلام علیکم
اینک که در سایه الطاف حضرت ولیعصر(عج) و رحمت پرودگار، دوره انجام وظیفه شما در سمت سرپرستی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری به پایان رسیده و انجام خدمت در سنگر دیگری از نظام جمهوری اسلامی عاید شما شده است، وظیفه خود دانستم از زحمات و تلاش های شما در جهت بهبود فعالیت های این استانداری و افزایش کیفیت خدمات قابل ارائه به مردم عزیز استان تشکر و قدردانی نمایم.
از خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزون و سربلندی بیش از پیش شما را خواستارم.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز