تهران ۹.۹۱° كمينه ۶.۷۹°  بیشینه ۹.۹۹°
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
ساعت ۱۵ امروز؛

سید ابراهیم رئیسی امروز در اجتماع مردم تهران سخنرانی می‌کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تجمع مردم پایتخت برای همدردی با ملت فلسطین در میدان انقلاب خبر داد و گفت: در این مراسم قرار است سید ابراهیم رئیسی سخنرانی کند.
کد خبر: ۷۱۸۹۱

به گزارش خبرگزاری معاصر، حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جنایت وحشیانه و ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی غزه اشک‌ها را جاری کرد و دل‌ها را شکست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: به خاک و خون کشیدن بیش از هزار زن و مرد و کودک مجروح که به بیمارستان پناه آورده بودند اوج سبعیت و ددمنشی این جنایتکاران تاریخ را به نمایش گذاشت.

محمودی عنوان داشت: یقین داریم خون این مظلومان گریبان جنایتکاران صهیونیست را خواهد گرفت و مرگ آنان را تسریع خواهد کرد؛ دولت محترم جمهوری اسلامی ایران امروز را عزای عمومی اعلام کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: به عنوان اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین و محکومیت این جنایت ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۴۰۲ با اجتماع در میدان انقلاب تهران با سخنرانی آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری با ملت مظلوم اظهار همدردی خواهیم کرد.

انتهای پیام
منبع: مهر
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز