تهران ۱۱.۷۳° كمينه ۹.۷۹°  بیشینه ۱۱.۹۹°
۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۸

گردهمایی بزرگ هنرمندان برای حمایت از مردم فلسطین

هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی سراسر کشور با برنامه‌ریزی امروز ۲۹ مهر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین نمایش اجرا می‌کنند.
کد خبر: ۷۱۹۷۱

به گزارش معاصر، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، در این بزنگاه مهم تاریخی که کمترین وظیفه هر انسان آزاده‌، اعلام انزجار از جنایات رژیم نامشروع صهیونیستی است، اداره‌کل هنرهای نمایشی با همکاری انجمن هنرهای نمایشی ایران و کانون تئاتر خیابانی با همراهی هنرمندان سراسر کشور مجموعه اجراهایی را در محکومیت و مذمت اعمال و نیات پلید رژیم اشغالگر قدس در سراسر کشور برگزار می‌کند.

در این برنامه هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی با زبان نمایش گرد هم می‌آیند تا فریاد بلند نفرت و انزجار خود را با زبان رسا و نافذ هنر به گوش جهان و جهانیان برسانند.

این برنامه امروز شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۹ در ۲۹ استان و مناطق آزاد کشور در گستره پهناور ایران‌زمین اجرا می‌شود.

تهران، آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، قشم، کرمان، کرمان جنوب، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، گلستان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد و اروند، استان‌ها و مناطق آزاد کشور هستند که هنرمندان‌شان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با همکاری کانون‌ تئاتر خیابانی اداره‌کل هنرهای نمایشی به اجرای نمایش می‌پردازند.

همچنین در بخش تهران، «خطابه فتح قدس» با اجرای مرشد ابوالفضل ورمزیار ساعت ۱۵ در محل موزه هنرهای معاصر تهران برگزار ‌خواهد شد.

انتهای پیام
منبع: مهر
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز